Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj byłem u swojego mechanika.

 

Za jakiś miesiąc lub półtora będzie miał sprzęt do Klimatyzacji. Czyszczenie uzupełnianie odgrzybianie itd. Jeżeli było by parę autek to zrobi promocje 80-100 zł za auto.Kwestia dogadania.

Byli byście zainteresowani??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robilem 2009 roku, wiec dopiero w 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robilem 2009 roku, wiec dopiero w 2011
ja tam co roku robię,zwłaszcza że cały rok na klimie latam,druga sprawa że jestem bardzo czuły na pyłki i nie chcę się zasmarkać w aucie...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mało jeżdzę i klimatyzację używam tylko w lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy takich temp jak teraz były i są przecież ona i tak nie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje podjechac do PAMISu na kompletny przeglad bo nie wiem co tam niemiec robi a czego nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Fault Found:

01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)

44-00 - Short Circuit

 

wyskakuje mi taki blad myslalem ze moj fotel kierowcy moze byc walnienty ale wymienilem caly fotel i na 100% sprawny ale to nic nie zmienia moze macie jakies pomysly coo to moze byc.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto powypadkowe:d i czujnik zderzeniowy pammieta wybuch poduchy:D <rotfl>

 

taki joke oczywiście:) przewody sie gdzieś nie przetarły? albo kostka nie zaśniedziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbieralem wczoraj podloge i jest tam wigosc i troche wody. Ale kolo modulu komforty nie widzialem zadnego dodatkowego czujnika. Kabelki tez tam byly cale. Rozbiore to jescze raz ale jak sie cieplej zrobi zeby wyschlo wszystko. A juz mi na chwile zgasla kontrolka a tak to sie swieci do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coo to moze byc.??
zrób reset srs jesli masz oprogramowanie Vag Edytowane przez dj-kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byli byście zainteresowani??

Daniel? To ja tak :) Mi to samo mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbieralem wczoraj podloge i jest tam wigosc i troche wody. Ale kolo modulu komforty nie widzialem zadnego dodatkowego czujnika. Kabelki tez tam byly cale. Rozbiore to jescze raz ale jak sie cieplej zrobi zeby wyschlo wszystko. A juz mi na chwile zgasla kontrolka a tak to sie swieci do wiosny.

 

Jeśli wcześniej wszystko było ok a teraz wywala błąd to pewnie gdzieś masz przerwę na kablach od sensora. Miałem podobny przypadek tylko że z poduszką pasażera. co jakiś czas zapalała się poducha aż pewnego razu zapaliła się i nie można było wykasować błędu. Rozbebeszyłem pół auta zamieniałem poduszki, sprawdzałem przewody i lipa. Co się później okazało wina leżała po stronie wtyczki kabla do poduchy, rozchyliłem trochę dwa takie małe bolczyki we wtyczce aby dobrze zwierały po podłączeniu i efekcie udało mi się wykasować błąd. Poza tym nie każdym kablem wykasujesz błąd poduszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 Fault Found:

01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)

44-00 - Short Circuit

 

wyskakuje mi taki blad myslalem ze moj fotel kierowcy moze byc walnienty ale wymienilem caly fotel i na 100% sprawny ale to nic nie zmienia moze macie jakies pomysly coo to moze byc.??

 

Poczytaj ; było o tym błędzie w poniższym wątku.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=56818&highlight=g179

 

Sprawdź przede wszystkim wtyczki i szukaj wilgoci w pobliżu.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbieralem wczoraj podloge i jest tam wigosc i troche wody. Ale kolo modulu komforty nie widzialem zadnego dodatkowego czujnika. Kabelki tez tam byly cale. Rozbiore to jescze raz ale jak sie cieplej zrobi zeby wyschlo wszystko. A juz mi na chwile zgasla kontrolka a tak to sie swieci do wiosny.

Ja u siebie przerwałem chyba przewód kiedy położyłem fotel, te kable są mocno naciągnięte zaraz przy pokrętle od regulacji oparcia, ogarnąłem sobie nowy przewód z kostkami, ale jak zobaczyłem ile to rzeźby żeby się dostać do poduchy, to zastosowałem rezystor na przewodzie w kierunku kompa i błędu już niema :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daniel? To ja tak Mi to samo mówił.

 

Tak Daniel. Z tobą już będzie 6 autek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcia starych smyczy forumowych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Daniel. Z tobą już będzie 6 autek.

dopisz mnie i kolege z oplem vectra:) to już 8:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
starych smyczy forumowych??
A co to znaczy starych? A były nowe ? Ja mam smycz od Jumbola i mogę ci strzelić fotkę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy starych? A były nowe ? Ja mam smycz od Jumbola i mogę ci strzelić fotkę.

Tak mi się powiedziało, jak możesz strzel kilka zbliżone, ogólne itd. itp. :) ze 2-3 zdjęcia stykną. Wielkie dzięki z góry. Maila mam w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podskocz do mnie z kalendarzem to pokaze ci jak wyglada smycz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności