Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jutro caly szczecin jest przejezdny? zwiazku z WOŚP czy moze jakies ograniczenia sa??
Tomek pewnie jak zwykle przy Wałach będzie problem i w okolicach Kasprowicza. Jak polecisz przez Zdroje i Gumieńce nie będziesz miał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jest tragedia na drogach pojechalem po browarek do CPN jakies 5km i lipa droga biala , zero przyczepnosci i zaspy sie robia bo z pol nawiewa. A gosciu z tira mowil ze do samego nowogrardu jest tragedia miejscami. Jak tak cala noc bedzie wialo to iplugi nie dadza rady tego odsniezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde jest tragedia na drogach pojechalem po browarek do CPN jakies 5km i lipa droga biala , zero przyczepnosci i zaspy sie robia bo z pol nawiewa. A gosciu z tira mowil ze do samego nowogrardu jest tragedia miejscami. Jak tak cala noc bedzie wialo to iplugi nie dadza rady tego odsniezyc.
Mieszkasz przy ścieżce 2 stopnia odśnieżania. Główne są odśnieżone. Ja jutro pohulam sobie po boisku zobaczymy jak passio sobie radzi w kopnym śniegu. :D Nie będę musiał jechać na Chociwelską. :D Boisko mam za oknem. Mam nadzieję że fotki wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boisko mam za oknem.

 

Może wracając ze Stargardu cię odwiedzę ?? Polatamy na dwa paskki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wracając ze Stargardu cię odwiedzę ?? Polatamy na dwa paskki
No w końcu mnie odwiedzisz. :D Ale słyszałem że sprzedajesz swoje autko na Wielką orkiestrę . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
70/h bo trzeba ich było wyprzedzać.

 

Ja w takich warunkach jeżdżę 60-80h. Warunki są jaki są i przy takich drogach jakie mamy to nawet ESP i sam pan Bóg nie pomoże. Takie jest moje zdanie.

 

Niech ktoś wybiegnie lub przyhamuje i pasek na drzewo idzie razem z ESP itd.

Wyjeżdżam sobie wcześniej i na spokojnie dojeżdżam do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w takich warunkach jeżdżę 60-80h. Warunki są jaki są i przy takich drogach jakie mamy to nawet ESP i sam pan Bóg nie pomoże. Takie jest moje zdanie.

 

Niech ktoś wybiegnie lub przyhamuje i pasek na drzewo idzie razem z ESP itd.

Wyjeżdżam sobie wcześniej i na spokojnie dojeżdżam do celu.

Ja popieram Robert. Uważam ze systemy bezpieczeństwa są dobre ale najlepiej jak nie muszą interweniować. A z reszta wystarczy zobaczyć na drogach jakie auta lezą w rowach niektóre sa o wiele lepiej wyposażone od paszczaków i jednak nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z reszta wystarczy zobaczyć na drogach jakie auta lezą w rowach niektóre sa o wiele lepiej wyposażone od paszczaków i jednak nie pomogło.

 

No tak wystarczy popatrzyć na mieście jak na lawetach je wożą. Mercedes Volvo roczniki 2009. Wydaje się gościowi że ma nowe auto i leci po ściegu 130 km/h. I nagle zatrzymuje się na czyimś tyłku lub drzewie. I zdziwiony jak to się stało, przecież mam opony zimowe.

 

A opony zimowe nawet te za 2 tysiące jedziesz po śnieg, to ten śnieg powbija się w bieżnik i jaka wtedy przyczepność?? żadna.

 

No nie powiem bo nowe opony dają bezpieczeństwo, ale nie takie że po śniegu można deptać po 140-160 jak to niektórzy lecą. I oglądamy potem w TVN24 5 ofiar śmiertelnych bo gościu miał nowe oponki i myślał że mu wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jutro caly szczecin jest przejezdny? zwiazku z WOŚP czy moze jakies ograniczenia sa??

 

wyzwolenia od placu rodła do fali będzie zamknięta od 11:30 do 12:30 (tak mniejwiecej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gosc nie mial wydatkow to juz ma :D:DD:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare jak świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w takich warunkach jeżdżę 60-80h. Warunki są jaki są i przy takich drogach jakie mamy to nawet ESP i sam pan Bóg nie pomoże. Takie jest moje zdanie.
zgadzam się z kolegą ale nie powiem bo służbowym sprinterem kontenerem w piątek w nocy leciałem sobie pod 110km/h na trasie Wałcz-Poznań w moją stronę było praktycznie pusto ale od Poznania to chyba jechał sznurek ze 40aut i nagle gdzieś z końca wyskoczył jakiś "spieszący się" i leci moim pasem ale ja pełen spokój bo jeszcze daleko, tyle że odległość szybko się zmniejszała no to gościowi mrugnąłem a on dalej no to już było bardzo niebezpiecznie no to hamulec w podłogę i do lewego a gościu przeleciał moją prawą zgarnął mi lusterko odbił się od barierki a później się w nią wbił i zawisł nad rowem.... Volvo xc90-jeden z bezpieczniejszych samochodów na ziemi tylko kierownik morderca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego napisałem że na pierwszym miejscu głowa. A elektronika to tylko dodatek do bezpiecznej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, Ty się nie obijaj, tylko pakuj się do auta i na wały rusz swoją szanowną! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wytrzezwial :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Naszej grupy oprócz Artura, Tomka i Jacka chce kalendarz forumowy bo dziś o 24 kończę zapisy.

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sypna sie bany jak nie bedzie zamowien :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mnie chyba zapisales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Naszej grupy oprócz Artura i Jacka chce kalendarz forumowy bo dziś o 24 kończę zapisy.

 

To kończ i zabieraj się za mały kolendarz na biurko bo ja chcę mały. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kończ i zabieraj się za mały kolendarz na biurko bo ja chcę mały. ;)

 

Dziś zaatakuje biurkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności