Skocz do zawartości
Gość marekvais

klemy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekvais

witam mam pytanko jak przyglądałem sie mojemu akumulatorowi to widziałem ze od prawej minusowej klemy (chyba minus patrzyłem 10min i teraz nie jestem pewien,nerwy sorki) dokręcony jest tam cienki kabelek czy ktoś wie po co ten kabelek tam jest i czemu służy ( pytam bo właśnie mam go uciętego nie wiadomo dla czego

passek 2002 tdi 130KM tip.klim.

 

dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś zdjęcie byś zrobił. Może ktoś sobie pociągnął masę bezpośrednio z akumulatora do jakiegoś urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale żaden kabelek tam nie idzie tylko końcówka pozostała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko jak przyglądałem sie mojemu akumulatorowi to widziałem ze od prawej minusowej klemy (chyba minus patrzyłem 10min i teraz nie jestem pewien,nerwy sorki) dokręcony jest tam cienki kabelek czy ktoś wie po co ten kabelek tam jest i czemu służy ( pytam bo właśnie mam go uciętego nie wiadomo dla czego

passek 2002 tdi 130KM tip.klim.

 

dzięki pozdrawiam

To nie minus , tylko plus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że miałeś podpięte jakieś dodatkowe urządzenie i sprzedając własciciel zabrał je sobie np. CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekvais

tak to jest klema + ,wiec podejrzewam ze w waszych autkach nie macie takiego odejścia od klemy ,to nie jest nic orginalnego tylko kabelek dołożony przez pierwszego właściciela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to nic oryginalnego tylko coś było zamontowane i nie chciało sie odkręcać to koleś odciął i zabrał urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności