Skocz do zawartości
Gość slawo1972

Turbina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawo1972

Witam. W końcu znalazłem mechanika, który wie co w trawie piszczy (mam nadzieje) , i zaopiekuje się moim passem. Stwierdził ,że turbo jest do wymiany, choć jeszcze to potwierdzi Vag-iem. I tu pytanie ,czy ze starej nic nie da się zrobić ? Ktoś na forum oferował takową za bodajże 700-900 zl, jest to nowa czy rege ? Help bo czuje ,że czeka mnie dużo wydatków .( i po co do niego jechałem? :629: :629: :629: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

za 7 stowek to raczej regeneracja... przydalby sie hha :D hehe

kiedys pytalem to do swojego zaspiewali cos walsnie w tych okolicach ale powiedzeli ze w gre wchodzily tylko te po regeneracjach . (wymiana gardzieli lopatek itp)

 

Opisz jak sie tearz jezdzi autem ? jakie sa przyspieszenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja miałem do przedwczoraj taką turbinę ale poszła za 1000zł. Została mi tylko turbina do TDI-PD 101KM. No i oczywiście wszystkie nowe :)

 

Regeneracja stasznie podrożała w Moto-Remo :( teraz za podstawową regeneracje z 2 letnia gwarancja chcą 900zł + 22% VAT a za regeneracje z wymianą wirnika plus inne dodatkowe częsci to od 1100zł do 1300zł + 22% VAT. Pogieło ich, strasznie drogie to sie zrobiło.

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

Przyspieszenie =0, prędkość max =140 km/h , pow. 3000 obr/min nie idzie wcale. HHA jak wszystko się wyjaśni do końca, można do ciebie w tym temacie zastukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

Jutro Vag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Można, można.

Jak się tylko da to staram się mieć na stanie wtryskiwacze i turbiny :) ale czasami towar jest słabo dostepny albo w chorych cenach. :644:

 

2 dni temu poszła naprawdę piękna turbina do 90KM.

Była nówką i piękna jak malina :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik
2 dni temu poszła naprawdę piękna turbina do 90KM.

Była nówką i piękna jak malina :)

 

Tos go teraz pocieszyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A pisałem przed tygodniem, że mam do sprzedania taką jedną to cisza była.

Takie elementy to sie trochę na zapas kupuje jak cena jest dobra.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

To jest świeży temat , a jutro pewny . :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

ale jak to jest z tym przyspieszeniem. pwoiedzmy najnizszy bieg 1 gaz w podloge i co ?

do 3 tys. idzie a pozniej jakby przymulil i wskazowka w miejscu praktycznie staje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

Tak ,tylko że do 3 tys. też nie ma szału. Jest czuć ok. 2 tys. ,że dostaje kopa (kopniaczek) a pow 3 tys stoi w miejscu. Zaczęło też kapać olejem z chłodnicy pow. :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

Uff.. turbina cała. Czujnik G62 na kostce przewód odpadł, po zalutowaniu- sprawny. Czujnik stopu -skasowano, ale trzeba go przeczyścić bo znowu wyskoczył. No i przepływka , zamieniono na używkę, ale parametry dobre więc ją wstawiono. Jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia , np. poduszka pod silnikiem itp. ,ale to już całkiem inne auto i nie klekocze tak mocno jak poprzednio. Dzięki za troskę i życzę wszystkim żeby znaleźli dobrego mechanika ,bo z nimi krucho :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności