Skocz do zawartości
coucher

problem otworzeniem drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, mam problem z otworzeniem drzwi kierowcy.

Popsuł mi się zamek, drzwi się zamknęły i nie chcą się otworzyć.

Wyskoczyła zapadka którą zaznaczyłem strzałką (zdjęcie ze strony http://www.taligentx.com/passat/maintenance/doorlockmechanism/)

dlm18internalbp5.th.jpg

Jak otworzyć drzwi ? Nie da rady ich otworzyć od środka, niby przycisk ryglowania się podnosi, ale jak się puści klamkę to opada. Nie pomaga żadne przytrzymanie.

 

Spotkał się ktoś z takim problemem? Mam już nowy zamek i chciałbym go wymienić, ale nie mam jak zdemontować starego ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

coucher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie wie?

A może chociaż jakieś namiary na jakiś warsztat gdzie może by wiedzieli jak to zrobić?

W serwisie robią takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc to nie wiem jak ci pomóc. Kiedyś przerabiałem coś podobnego w mondeo, ale w pasku nie ma szans ściągnąć tapicerki na zamkniętych drzwiach. Mnie zastanowiło co innego skąd wiesz że masz uszkodzoną tą zapadke skoro masz zamknięta drzwi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, mam problem z otworzeniem drzwi kierowcy.

Popsuł mi się zamek, drzwi się zamknęły i nie chcą się otworzyć.

Wyskoczyła zapadka którą zaznaczyłem strzałką (zdjęcie ze strony http://www.taligentx.com/passat/maintenance/doorlockmechanism/)

dlm18internalbp5.th.jpg

Jak otworzyć drzwi ? Nie da rady ich otworzyć od środka, niby przycisk ryglowania się podnosi, ale jak się puści klamkę to opada. Nie pomaga żadne przytrzymanie.

 

Spotkał się ktoś z takim problemem? Mam już nowy zamek i chciałbym go wymienić, ale nie mam jak zdemontować starego ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

coucher

Wyślij mi na PW

adres email to prześlę Ci materialy jak się ''dobrać '' do zamka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ściągnąć tapicerkę i od środka pociągnąć za linkę powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawde mówiąc to nie wiem jak ci pomóc. Kiedyś przerabiałem coś podobnego w mondeo, ale w pasku nie ma szans ściągnąć tapicerki na zamkniętych drzwiach. Mnie zastanowiło co innego skąd wiesz że masz uszkodzoną tą zapadke skoro masz zamknięta drzwi??

 

wiem, że to ta część, bo wcześniej juz miałem z tym problem, ale byłem w lepszej sytuacji, ponieważ nie mogłem zamknąć drzwi kluczykiem. Zamek został rozebrany, zapadka poprawiona i po dwóch dniach stało się to co się stało...

 

Wyślij mi na PW

adres email to prześlę Ci materialy jak się ''dobrać '' do zamka:)

 

wiadomość poszła ;)

 

spróbuj ściągnąć tapicerkę i od środka pociągnąć za linkę powinno pomóc

 

a co da pociągnięcie za linkę ? zamek przecież nie jest zaryglowany, tylko zwyczajnie zamknięty.

Pisałem już wyżej, że od środka próbowałem otworzyć ale się nie da, przycisk ryglowania "idzie" do góry, a gdy puszczę to po prostu opada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekw6

Witam

ja mam ten sam problem co coucher tylko że z drzwiami pasażera. wczoraj przestał mi działać centralny w przednich drzwiach a dziś już nie mogę otworzyć drzwi pasażera, mam takie samy objawy jak u coucher`a

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystki!!

dzisiaj naprawiałem zamek w drzwiach kierowcy (zimny lód i przerwana jedna ścieżka na płytce) gdy po złożeniu podłączyłem zamek wszystko okazało się OK, ale gdy założyłem zamek i zamknąłem drzwi to one od razu zaryglowały się. Teraz nie chcą sie otworzyć okazalo się że zapomniałem o założeniu jednej sprężyny (ona pewnie jest aby zamek się odryglował). Jak moge otworzyć te drzwi?? Boczek mam zdjęty, szybę też już wyciągnąłem ale dalej lipaaa:/ Proszee o pomoccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić też o materiał jak dobrać się do zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności