s27 Zgłoś #41 Napisano 15 Października 2010 eflektory mają śrubki do regulacji. Te zewnętrzne regulują góra-dół, a wewnętrzne lewo-prawo. nie trzeba vaga dokładnie jak napisał kolega, regulacji można dokonać ręcznie oczywiście jeżeli jest wszystko OK od strony elektronicznej i dokonujemy drobnych korekt, jeżeli jest coś uszkodzone np. oberwany przedni lub tylny czujnik to po usunięciu usterki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
13jurek13 Zgłoś #42 Napisano 2 Grudnia 2010 witam panowie czy mogby ktoś zrobić fote w nocy jak swieci bi- xenon w B6 zdjecie na krotkich i długich ,dzieki:manga Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
fcbsoci Zgłoś #43 Napisano 15 Maja 2014 Kolejny raz w innym temacie/ miejscu ale z tym samym problemem się zgłaszam a więc czy ktoś może wkońcu jednoznacznie odpowiedzieć czy bi - xenony można ustawić w skp? Błędów brak wszystko działa i świeci z tym , że prawa lampa za wysoko i jadąc autostrada oślepia tego co jedzie przedemna a konkretnie jego prawe w uk kierowcy lusterko.Prosze o info? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cubus00 Zgłoś #44 Napisano 16 Maja 2014 mozna , moje tez swiecily kazde sobie po wymianie lamp, na stacji ustawili i teraz oba ustawiaja sie rowno Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach