Skocz do zawartości
Gość TomekBydgoszcz

WODA W AUCIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A ja ostatnio zauważyłem plamę na rolecie bagażnika. Zaczynała się od prawej strony. I ślady wody na wewnętrznej stronie tylnej szyby (kombi). Prawdopodobnie nieszczelność szyby. Ale czy mogą to być też relingi? I co to są za listwy biegnące wzdłuż dachu, po obu stronach od krawędzi szyby przedniej aż do klapy tylnej? Takie wciskane z uszczelkami, w kolorze lakieru? One coś uszczelniają? Zauważyłem, że czasem się lekko wysuwają... Czy może to jest tylko wykończenie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz może antenę od cb przez klapę bagażnika? U mnie leci przez kabel od cb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspany_troche

Problem jest najprawdopodobniej z zapchanymi kanalikami odpływu wody w podszybiu, jeśli nie pozbędziesz sie tego problemu, zacznie ci szwankowac skrzynka z bezpiecznikami, sterownik UCU - dziwne problemy z silnikiem, jak również sam pedał przyspieszenia - czujnik - gdyz woda zacznie na niego się skraplac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem jest najprawdopodobniej z zapchanymi kanalikami odpływu wody w podszybiu, jeśli nie pozbędziesz sie tego problemu, zacznie ci szwankowac skrzynka z bezpiecznikami, sterownik UCU - dziwne problemy z silnikiem, jak również sam pedał przyspieszenia - czujnik - gdyz woda zacznie na niego się skraplac

:hmm sterownik UCU-a cóż to takiego? Nie było mi dane się z tym spotkać w Passacie ;) Poza tym nie skrzynka z bezpiecznikami tylko sam moduł komfortu-pierwsze słyszę (widzę) żeby komuś się tam woda dostawała...Nie wypisuj proszę takich bredni...

 

P.S. Popatrz na datę posta w którym kolega o to pyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności