Skocz do zawartości
Gość dacek

1,9TDI 115KM AJM-NIE ODPALA CZASAMI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dacek

Witam i proszę o porade.Mam passata 1,9TDI 115km AJM 99rok

 

Mój problem jest dosyć dziwny bo raz na jakiś czas auto nie chce mi odpalić i to w różnych sytuacjach czy to rano czy na ciepłym silniku po 1h postoju.Byłem dzisiaj w serwisie Skody i komputer nic nie zarejestrował,żadnych błedów.Dowiedziałem się że mój passat nie posiada pompki w zbiorniku więc nie wiem w czym tkwi problem,może zaworek zwrotny???Brak pomysłów.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

To bardzo rozgarnięty ten serwis ASO :D

Zapytaj ich aby sobie sprawdzili taki indeksik 4B0 906 087 AN i zapytaj ich co to jest i przy jakim silniku siedzi ta ................... pompa paliwa w baku.

 

Przyglądnij się podciśnieniowej pompie paliwowej w komorze silnika. Zblokowana z silnikiem przy ścianie grodziowej. Pojedź do dobrego mechanika i niech sprawdzi czy nie ma gdzieś nieszczelności.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dacek

Dzięki za podpowiedź "hha".

Odnośnie pompki paliwa w zbiorniku to ustaliłem że napewno w moim modelu nie montowali bo odkręciłem ssak i poprostu jej tam nie ma,nawet prąd nie dochodzi do kostki na ssaku.Teraz szukam fachowca co rozumie odczyty na VAG-u i sprawdzi pompę konkretnie lub też inną przyczyne znajdzie.

We własny zakresie wymieniłem zaworek zwrotny od paliwa.

Jeżeli jest ktoś na forum z Białej Podlaskiej to wdzięczny bym był za adres dobrego fachofca od TDI PD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności