Skocz do zawartości
Maki

Naprawa plastikowego elementu zderzaka - nakładka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jak nowicjusz walnąłem moim Paskiem lekko w murek i pękła mi nakładka lakierowana na zderzaku. :/ Może ktoś wie gdzie to można jakoś naprawić bez ponownego lakierowania w okolicach Poznania?Podobno są metody klejenia czy coś takiego?Może ktoś miał podobny przypadek?

Znacie też może jakieś dobre środki do spolerowania? Lakier się specjalnie nie uszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora dokladnie nakladka? przedni zderzak czy tylni? Znam dobry zaklad spawania plastikow na Woli ulica Tatrzanska kiedys mi cos spawali w plastiku i efekty naprawde ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o taką nakładkę obok przedniego kierunkowskazu, ona jest malowana tak jak zderzak. Jest tak wygięta jak zderzak i lekko pękła. Boje się, że na razie lekko a po zimie cała się rozpadnie. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odwiedź serwis.......

Parę miesięcy temu gość maluszkiem przerysował mi zderzak, na tyle mocno że pękły zaczepy właśnie tej nakładki. Cena na fakturze to bodajże niecałe 60zł netto. Sam się trochę zdziwiłem ale tak pisało :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z malowaniem?Ona jest lakierowana,boje się,że odcień może się różnić. Miałeś ją malowaną? :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba jeszcze polakierować?

 

Ten element Jest prawdopodobnie po malowany białym podkładem lub coś w tym kolorze, by można było go pokryć każdym odcieniem.

 

Jeśli zdecydujesz się na tzw. spawanie plastiku ( o ile będzie można ) to raczej i tak czeka cię lakiernik.

Dodam że lakierowanie w VW trochę kosztuje, ale jest :ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności