Skocz do zawartości
Gość szczygiw

[ elektryka/elektronika] Obowiązkowy reset komputera co tydz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczygiw

CO tydzień muszę resetować komputer w moim B3. Samochód po rozgrzaniu sie traci moc jeśli trzymam pedał w jednej pozycji. Nie ważne na którym biegu i jaka prędkość. Tylko i wyłącznie na maksa otwarta przepustnica, czyli pedał w podłodze, działa prawidłowo i samochód jedzie, ale wiadomo ile musze wtedy jechać na 5 biegu, a katowanie silnika na 3 to nie najlepszy pomysl... Po resecie komputera wszystko wraca do normy na tydzien czasu (nie zaleznie od ilosci km)...

 

WTF???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

Sam raczej nic nie zdziałasz, musisz zrobić diagnoze, albo masz uszkodzony sterownik silnika albo jakiś czujnik to może być sonda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

A dobry diagnosta w Warszawie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, już Ci ten adres kiedyś podawałem:

Płowiecka 101

tel. 613-39-76

Mnie pomogli :ok: .

A jak zapewne pamiętasz, długo (bo prawie rok) bujałem się z wadliwym czujnikiem halla. Nikt nie chciał się podjąć zdiagnozowania tej usterki "do końca". Wielu podejrzewało jedno, inni drugie. Niektórzy sugerowali nawet wymianę sterownika silnika :przestraszony::krzeslem: . Ale nikt nie zaofiarował się, że auto zdiagnozuje, a później podłączy jeszcze pod oscylograf by sprawdzić przebiegi napięcia (wykresy) w ww czujniku halla. Po wizycie u nich autko nareszcie jeździ jak powinno :hurra: .

No, ale zrobiłem małe OT :wstyd: .

Zadzwoń do nich, a może i Tobie pomogą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

Si. Przed świętami odezwę się do Nich. Czy to może słynny warsztat do którego połowa Passatowej stolicy jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to może słynny warsztat do którego połowa Passatowej stolicy jeździ?

Nie, tamten to "RODA" na ul.Trakt Brzeski 121A (tel. 601365512). Właściciel (Darek Grabski) jest świetnym mechanikiem, ale jego specjalność to chyba raczej B5.

 

Ten o którym Ci wcześniej napisałem jest o kilka (kilkanaście) kilometrów bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności