Skocz do zawartości
zacek

Sprzet grający do Passat B4 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/phonocar-pro-tech-tweetery-dystanse-wroclaw-i1823191380.html

 

ja mam coś takiego w swoim b4 i daje rade ... mam je podłaczone pod samo radio. jak podłaczysz je pod małego wzmaka i wygłuszysz drzwi +dystans to bedą grały aż miło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te moje są bardzo drętwe jakie radio by tam nie siedziało to i tak mają nędzne basy oraz barwę

 

wygłuszenie to podstawa. Jak chcesz się wziąć za poprawę barwy dźwięku i basu to zacznij od tego.Wszystko inne to będzie leczenie syfa pudrem.Jeżeli nie wygłuszysz to obojętnie co tam i za ile wsadziśz to i tak nie będzie pracowało na 100%. Poczytaj na forum,jest milion tematów na temat wygłuszania.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio?

Jakie masz fundusze?

Jakiej muzyki słuchasz?

 

Jeśli masz lipne radio - to nawet jak wsadzisz konkretne głośniki - nie zagra to w żadnym stopniu! Sam już mam 4 radio i za każdym razem jestem pod wrażeniem, jak samo radio może zmienić jakość grania na takich samych głośnikach.

 

Więc podstawa - dobre radio, oraz wygłuszenie. Potem głośniki pod radio (ewentualnie jak masz kasę - pod wzmacniacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Radio Sony jakieś tam w innym aucie grało dobrze .

Fundusze to takie rozsądne żebym nie zapłacił 100Zł za głośnik

Muzyka różna Od Reggae po to co leci w Esce RMF maxie takie świeże kawałki

Co do wygłuszenia to moje przednie drzwi nie są wygłuszane nie wiedzieć czemu bo maska jest , bagażnik nie , tylne drzwi prawe lewe tak przednie wcale sama blacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wygłuszenia to moje przednie drzwi nie są wygłuszane nie wiedzieć czemu

 

bo drzwi seryjnie nie były wygłuszany-przynajmniej tak,żeby to było Wygłuszenie a nie wygłuszenie.

 

Fundusze to takie rozsądne żebym nie zapłacił 100Zł za głośnik

 

Poczytaj temat,bo zabawy w car-audio nie można robić po najniższych kosztach.To jest bardzo kosztowne hobby. Albo oszczędzasz,albo chcesz mieć wypas dźwięk.

 

Posiadam Radio Sony jakieś tam w innym aucie grało dobrze .

 

w każdym aucie będzie grało inaczej,a niestety nasze Passaty B4 nie są stworzone do cudnego dźwięku.Trzeb niestety je doinwestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radia Sony nie grają, w porównaniu do innych. Więc to pierwsza rzecz, którą powinieneś wymienić .. Potem dopiero można się zacząć bawić w wymianę głośników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zaczynam robić to wygłuszę przednie drzwi prawe i lewe raz że się przyda to do ciszy panującej w aucie 2 pomoże przednim głośnikom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
itam chcę przeprowadzić renowacje /poprawę mojego sprzętu grającego i liczę na waszą pomoc.

Mianowicie te moje są bardzo drętwe jakie radio by tam nie siedziało to i tak mają nędzne basy oraz barwę

 

Nie zależy to w 100 % od radia kolego... Na dobry efekt składa się wiele czynników: dobre wygłuszenie, dobre kable, solidny wzmak, i odpowiednie głośniki, a w dalszej kolejności radio.

 

Mogę również wstawić 2 w deskę ca tylną kanapą ( sedan ) bo jest tam miejsce wystarczy tylko dziurkę wyciąć ( ale to opcja osteczna gdyby efekt z przodu był słaby

 

Najgorsze co można zrobić to wsadzić głośniki w tylną deskę - schrzanisz całkowicie efekt !!! Zamiast tego zaopatrzyć się w dobrego suba - nawet najmniejszy subwoofer w odpowiedniej skrzyni da ci nieporównywalny efekt z głośnikami w tylnej półce.

 

http://allegro.pl/phonocar-pro-tech-...823191380.html

 

ja mam coś takiego w swoim b4 i daje rade ... mam je podłaczone pod samo radio. jak podłaczysz je pod małego wzmaka i wygłuszysz drzwi +dystans to bedą grały aż miło .

 

Głośniki dobre ale nie pod samo radio - jest słabsza wersja TYCH głośników 35W a nie 70 W tak jak w Pro Tech - samo radio tego nie pociągnie (owszem zagra to jakos ale z marnym efektem). Do tych akurat potrzebny wzmacniacz i wygłuszenie a efekt będzie taki jak pisze derbi013

 

Posiadam Radio Sony jakieś tam w innym aucie grało dobrze .

 

Dowiedz się jaki to model albo przynajmniej ile ma wyjść RCA

 

Radia Sony nie grają, w porównaniu do innych. Więc to pierwsza rzecz, którą powinieneś wymienić

 

Kompletna bzdura. Skoro kolega twierdzi, że dobrze mu grało więc dobrze zagra pod warunkiem, że doinwestuje... Owszem Sony nie jest rewelacyjnym przykładem znakomitego radia do budowy CA ale bierz pod uwagę, że kolega nie buduje sprzętu na pokazy tylko w celu uzyskania lepszego efektu i niepotrzebnie wpędzasz go w koszty. Poza tym sam mam dobre porównanie bo miałem u siebie Pionki, Alpinki, Sony, Clariona ....

Z tych 4 firm faktycznie plasuje się na końcu ale zdecydowanie powiem że jest lepsze do JVC, Blaupunkta, gdzieś na poziomie Kenwooda.

 

Fundusze to takie rozsądne

 

Szykuj minimum 1200 zł jeśli chcesz uzyskać w miarę przyzwoity efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompletna bzdura. Skoro kolega twierdzi, że dobrze mu grało więc dobrze zagra pod warunkiem, że doinwestuje... Owszem Sony nie jest rewelacyjnym przykładem znakomitego radia do budowy CA ale bierz pod uwagę, że kolega nie buduje sprzętu na pokazy tylko w celu uzyskania lepszego efektu i niepotrzebnie wpędzasz go w koszty. Poza tym sam mam dobre porównanie bo miałem u siebie Pionki, Alpinki, Sony, Clariona ....

Też mam porównanie do Pionka, czy do modeli Alpinki. I wiem jedno - w porównaniu z najprostszym modelem Pioneera, czy też Alpine, radio Sony (nawet trochę wyższy model od podstawowego) nie gra ;)

 

A dobre radio (fakt faktem używane .. ) to koszt 500zł, więc nie jest to strasznie dużo ..

 

Ale widać kolega idzie dobrym tropem - wygłusza drzwi, co jest bardzo istotne. Miejmy nadzieję, że potem pójdą do kompletu głośniki, wzmacniacz i radio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności