Skocz do zawartości
Gość p_ozim

ZACINAJĄCA SIĘ WYCIERACZKA TYLNEJ SZYBY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p_ozim

Mam pytanie . Może ktoś mi coś poradzi. Zacina mi się wycieraczka tylnej szyby. Po włączeniu wykonuje ruch wytarcia szyby skokami. Włącze ją i zanim wróci do swojego położenia to ok. 5 razy sie zatrzyma. Przy przytrzymaniu włącznika włącza się spryskiwacz i chodzi na okrągło bez najmniejszego problemu, natomiast przy włączniu samej wycieraczki zacina się. Proszę o podpowiedż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

kurcze u mnie tak samo chodzi ta wycieraczka :kwasny: Sam jestem ciekawy o co tu chodzi, choć aż tak bardzo nie przeszkadza mi to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szybciorgiem rozbierac silniczek i czyscic. Bo jak tak dluzej pojezdzicie to silnik bedzie mozna do smieci wyrzucic.

 

 

 

 

i co to ma wspolnego z tunigiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor

A czy sprysk "chodzi" za wycieraczką, czy też psika prosto i nie rusza się? Tak jak napisał the.wolf trzeba będzie zapewne wyczyścić cały mechanizm, bo zbiera się tam brud. Często bywa tak, że jak już jest zbyt brudne to ucina rurke od spryskiwacza i albo leje się płyn do wewnątrz albo sprysk chodzi za wycieraczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy też psika prosto i nie rusza się?

sprysk nie powinien się ruszać,zestaw naprawczy w ASO 140zł lub domowe metody,poszukaj tematu bo ostatnio wiele o tym było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... Moglby ktos wrzucic linka albo opis jak rozebrac ten silniczek?? I jak do niego dojsc?? :D Pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie :hurra: a czym przeczyscic ten silniczek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakimś środkiem penetrującym np WD 40 i później smarem lub olejem wazelinowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmur

cześć u mnie tak samo skokami działa i u mojego znajomego też słyszałem ze w pierwszej fazie ma tak cykać zanim nie dojdzie płyn nie wiem czy tak jest ale jak ktoś wie proszę o odp dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zepsutą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor
sprysk nie powinien się ruszać,zestaw naprawczy w ASO 140zł lub domowe metody,poszukaj tematu bo ostatnio wiele o tym było

 

rozumiem, że ta uwaga nie była do mnie? ja zapytałem właśnie czy się rusza, czy też stoi, po to żeby ustalić, czy uszkodzenie jest większe, czy też to tylko zabrudzenie...

 

mirmur - nic nie powinno skakać, nawet jak płynu jeszcze nie podaje... jeśli się przycina to już oznaka, że najprawdopodobniej mechanizm jest brudny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenhor, jak mogłem do ciebie to napisać?przecież do ostatniego postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,zestaw naprawczy w ASO 140zł

 

A zna kotoś nr. tego zestawu? Bo w Auto-vivie powiedzili ,że nie ma do 3BG :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer katalogowy 8L0 998 711-zestaw naprawczy 140zyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności