Skocz do zawartości
Misio

OBD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem sobie polskiego VAGa i napotkałem się na problem. Podpinając go pod mojego paska 96r. 1,9 TD AAZ komputer się nie komunikuje. Nauważyłem że w moim gnieździe diagnostycznym są tylko 3 przewody porównując go ze schematem doszedłem do wniosku ze brak przewodu na styku L tzn. 12+ jest, masa jest, styk K też jest wszystko na swoim miejscu prucz tego nieszczesnego L. Czy moze w tym roczniku tak ma być czy moze cos z tym vagiem. Jak go podłaczam to dochodzą pstrykania od włacznika swiatel, ale nic się nie dzieje. Moze jest możliwosc dodania tego przewodu L.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka do tego kabla.... Wogóle to co za kabel i z którym vagiem "komp" sie komunikuje? Masz jakieś dane od sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

W silniku AAZ nie ma komputera wiec jak chcesz sie z nim polaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...do silnika AAZ to szkoda kasy, dlatego się też zdziwiłem :przestraszony: tam wszystko jest mechanicznie, oprócz airbagów, czy abs-u, dlatego nie wiem czemu ci to gość wcisnął (chyba że mu nie powiedziałeś co masz za autko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi własnie chodzi o diagnozowanie ABS i poduszek, a VAG i tak się przyda. Tak przy okazji mam jeszcze przejsciówkę do starszych modeli. Gdzie moge znalezc gniazdo diagnostyczne w passacie GT 91r. 1,8 RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Gniazdo znajdziesz jak wyjmniesz mieszek i tog gume pod nim od zmiany biegow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod guma?? Na to bym nie wpadł. Musze zajzec tam. A co z ta diagnostyka ABS i poduch w AAZ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Poduchy zdiagnozujesz,ale ABSu chyba sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zdiagnozować ABS w AAZ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności