Skocz do zawartości
piotr555

Olej w intercooler , wyciek.

Rekomendowane odpowiedzi

mechanik mówił że ten wyciek i te syknięcia są przez turbo i chce mi zrobić regeneracje, ale mówił żebym na razie jeżdził tak a nie pchał kasy bo nie jest pewny na 100% i mówił żebym popytał na forum bo tam są mądrzejsi goście od niego. Proszę poradzcie coś bo jutro rano jadę do mechanika zmieniać klocki bo kontrolka mi świeci, to bym z nim obgadał co robić i gdzie szukać przyczyny tego wycieku i może tego ,,sykania''

 

wyciek jest na z lewej strony na łączeniu węża z takim pudełeczkiem a póżniej jest chłodniczka przed lewym kołem dodam że ten wąż siedzi tam lekko mogę go z łatwością ruszać i właśnie na tym łączeniu kapie olej nie dużo ale plamka pod autem jest, a na tym pudełeczku jest smar (tak jakby olej z kurzem) ale z kąd się wziął w tych wężach olej i z kąd to takie dziwne syknięcie (takie króciutkie syczenie jakby upuszczanie powietrza tak się mi wydaje) jak to zlikwidować i co to może być, dodam jeszcze że jak jest mróz i wsiadam rano jak jest zimny silnik (dodam że jest to automat) daję gaz a on nie reaguje nic przez jakieś 2 sekundy dopiero póżniej jest kop, a gdy pochodzi z 5 minut i się trochu zagrzeje to jest ok. Moc ma kopa też, nie dymi i nic się nie dzieje więc z kąd ten wyciek i to syczenie? ,prosiłbym o pomoc i sorki za moją pisownie ale jestem zielony w takich naprawach(w golfie 92rok nie miałem takich problemów bo oprócz silnika nic tam nie było ha ha ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności