Skocz do zawartości
Gość Jacek75

czy może ktoś sprawdzić w sieci VW moje autko???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek75

witam, czy może ktoś sprawdzić w w serwisie VW po numerze VIN co było robione w Pasku i kiedy? bede wdzieczny podam nr. win na PW auto jest z 2004 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A sam sobie sprawdzić nie możesz wybierając się osobiście do dowolnego ASO VW-Audi. Nikomu przez telefon nie podadzą informacji. Takie przepisy mają.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość casio

Ciekawe. Jak poprosilem, to mi podali historie serwisowa przez telefon bez zadnego tlumaczenia ze maja jakies przepisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Albo było to dość dawno albo jakiś lakiś serwis co już nie jest ASO. Oni respektują przepisy.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ludzie, wystarczy dowod rejestracyjny, dowod osobisty i wizyta w ASO... Tam wszysto powiedza, ale dopiero wowczas, gdy beda mieli pewnosc, ze jestesmy wlascicielami samochodu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najblizszym mi ASO odmówili sprawdzenia po VIN-ie.Tlumaczyli ze maja tylko historie aut serwisowanych tylko w Polsce :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
W najblizszym mi ASO odmówili sprawdzenia po VIN-ie.Tlumaczyli ze maja tylko historie aut serwisowanych tylko w Polsce

A t dziwne-ogolnie wszystke ASO powinny byc podpiete komputerami pod system VW do sprawdzenia historii auta... No imoga sprawdzic kazdy samochod z Niemiec czy Francji czy jeszcze innego auta... A moze pan spredz komputera nie zna niemieckiego i bal sie, ze nie powie, co bylo robione :evil:

sylwek, jak bedziesz tam w okolicy to zajrzyj do nich jeszcze raz i podpytaj o historie auta-ale tym razem gadaj z inna osoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety "Sienko" nie mogl mi pomoc.. Zadzwonilem do ASO w mazowieckim i Pan wszystko mi ladnie powiedzial... I gdzie tu PRAWDA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Zadzwonilem do ASO w mazowieckim i Pan wszystko mi ladnie powiedzial... I gdzie tu PRAWDA??

W tym, ze ASO VW ma zakaz podawania przebiegow i jakichkolwiek danych po numerze VIN osobom nieuprawnionym (czytaj innym, niz wlasciciel auta)-jest to odgorne zarzadzenie firmy Kulczyk Tradex :cwaniak:

A jesli ktos telefonicznie podal Ci info to jak napisal hha, musialo byc to juz dluzszy czas temu, badz informujacy Cie zlamal zakaz podawanmia tych informacji (to tez sie zdarza-przekonalem sie na wlasnej skorze) :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilem do ASO w mazowieckim i Pan wszystko mi ladnie powiedzial... I gdzie tu PRAWDA??

W tym, ze ASO VW ma zakaz podawania przebiegow i jakichkolwiek danych po numerze VIN osobom nieuprawnionym (czytaj innym, niz wlasciciel auta)-jest to odgorne zarzadzenie firmy Kulczyk Tradex :cwaniak:

A jesli ktos telefonicznie podal Ci info to jak napisal hha, musialo byc to juz dluzszy czas temu, badz informujacy Cie zlamal zakaz podawanmia tych informacji (to tez sie zdarza-przekonalem sie na wlasnej skorze) :vw:

Te zdarzenie mialo miejsce ponad 2 lata temu... :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Te zdarzenie mialo miejsce ponad 2 lata temu...

No to wtedy tego zakazu jeszcze nie bylo, z tego co sie orientuje :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek75

u mnie w miescie tylko podac moga daty. nic wiecej i kasuja 50 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
u mnie w miescie tylko podac moga daty. nic wiecej i kasuja 50 zl.

W Poznaniu za 50 zlotych wydrukuja Ci cala historie serwisowania, nie tylko daty... Tak przynajmniej bylo jeszcze 3-4 miesiace temu :)

Jacek75, a moze warto wybrac sie do innego serwisu :?: Masz chyba blisko do Trojmiasta...

Masz Gajosa w Sopocie (tel. 58/5513317), Groblewskiego w Gdansku (tel. 58/5119025), Kulikowskiego w Gdyni (tel. 58/6639998).

Z tego co widze, to w Elblagu masz ELMOT, a to jest Przedstawiciel Handlowy VW i Partner Serwisowy VW... A to chyba nie jest to samo, co Dealer i ASO przy Dealerze :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek 37

Hej Ja kupowałem swojego paska w czerwcu tego roku. wcale nie jest prawda że ASO nie podają historii pojazdu przez tel. Dzwoniłem do Kulczyka w Poznaniu bardzo mila obsługa, nastepnie sprawdziłem sobie jeszcze w Łodzi. Wszędzie udzielono mi informacji bez żadnych pytań. wszedzie potwierdziły sie informacje zawarte w dokumentach. Potwierdziła sie data produkcji oraz sprzedaży. Mówiłem tylko, że chce kupic to auto i to wszystko. Poza tym moje auto jest z włoch i podobno tam nie prowadza elektronicznego centralnego rejestru z historią pojazdu, trzeba jedynie polegac na książce serwisowej tak mi powiedzieli w ASO. Potwierdziłem ta informacje w kilku ASO dzwoniąc z takim pytaniem.

Nie wiem jak to jest z tym podawaniem informacji o aucie w moim przypadku spotkałem sie z bardzo miła obsługą.

Poprostu spróbuj podzwonic po ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiu2002

bardzo dużo prawdy jest w wypowiedzi slawek 37, ja mojego paska kupowałem w lipcu i informacji szukałem u dwóch dilerów (Krotoski-Cichy Poznań, Staszak Duszniki) to co chciałem się dowiedzieć przekazano mi bez problemu jak i również potwirdzam że włosi nie opisują historii auta elektronicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawek 37, czyli de facto nie podali Ci historii serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

witam ja dzis sprawdzalem u gladysza w tarnowie historie paska i jest wszystko ok byl servisowany do 2006 roku przebieg sie zgadza i jest ogolnie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja moge zobaczyc za drobna opłata,pisac na pw

 

Myślę że powinieneś napisać ogłoszenie tutaj =>http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=63

Chyba że zarejestrowałeś się tutaj żeby zarabiać $$ na forumowiczach i klepiesz posta za postem o sprawdzaniu historii po VIN.

 

1. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1063881#post1063881

2. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1063875#post1063875

3. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1063831#post1063831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że nie oto chodzi,ale takie mamy już życie, ktoś czegoś potrzebuję, a ktoś moze pomóc ,a ryzyko jest.

 

Pozdrawiam

 

Może to być pierwsze i ostatnie sprawdzonko, więc wiesz jak jest .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności