Skocz do zawartości
Gość peterson

[ hamulce] czujnik ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peterson

Witam!

Mam niemały problem z ABSem w swoim pasku. Chodzi konkretnie o czujnik tylnego koła (prawego) - po podłączeniu do komputera okazało się że jest do wymiany. I tu jest ból bo jest to czujnik firmy ATE 24.0721-1925.1 którego cena waha sie w granicach 240 - 320 zł.

Moje pytanie brzmi: czy ktoś zna jakiś zamiennik który mógłbym zastosować a byłby zarazem nieco tańszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poszukaj na allegro widziałem za ok.70zł nowy nie pamiętam jakiej firmy. Ja do swojego kupiłem dwa na przód nowe Simens-a po 25zł prawie rok temu i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chazir

Kup dowolny, najtańszy jaki znajdziesz na allegro. Czujniki ATE różnią się tym że mają okrągłą wtyczkę a te z allegro płaską. Po kupieniu przelutuj wtyczkę i ciesz się sprawnym ABS-em.

Acha miejsce odcięcia kabla i lutowań wybierz tak aby znalazły się pod kanapą, w środku samochodu.

 

Krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość peterson

Wielkie dzięki za cenne wskazówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peterson, potrzebujesz czujnika z kablem ? Ja mam taki sprawny na zbyciu w dodatku oryginał. Jak chcesz to pisz na pw czy GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariun

witam!

Ja, również zrobiłem tak jak radzą koledzy- kupiłem na Allegro prawy tył i lewy przód. Tylni zmieniłem wtyk i wszystko od wczorajszego wieczora pracuje poprawnie. Jedynie w przednim troszkę trzeba było zeszlifować średnicę czujnika. Przód 26,50 z wysyłką a tył 41 zł z wysyłką. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności