Skocz do zawartości
Pietrow

Właśnie kupiłem Paska

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy. Właśnie kupiłem Passata B5 1,9 TDI 110KM. Jest troszkę zaniedbany w środku i ma troszkę braków w związku ztym mam kilka pytań:

1. Nie podobają mi się pomarańczowe kierunki z przodu i chciałbym je wymienić na białe w związku z tym prosiłbym o jakieś linki gdzie mógłbym kupić takie co by pasowałby i żebym nie narzekał (a może ktoś chce się wymienić z pomarańczowych na białe?)

2. Brakuje mi lusterka w daszku przeciwsłonecznym od kierowcy (da się jakoś wstawić to lusterko) są one podświetlane

3. Brakuje mi orginalnego dywanika od kierowcy gumowego (gdzie taki mogę dostać?)

4. Jak poradzić sobie z odpryskującą farbą czy co to jest innego z uchwytów wewnętrznych drzwi.

 

To na wstępie tyle. Bardzo proszę o pomoc i jak coś jest nie tak to nie krzyczcie na mnie, jestem nowy i może coś napisałem nie tak.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś kupisz najtaniej na allegro lub na giełdzie.. Nikt raczej nie będzie się chciał wymienić na pomarańczowe kierunki za białe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Może ktoś się wypowie na resztę pytań? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpryskująca guma z uchwytów. ja się tego pozbyłem. zeszlifowałem uchwyty i panel do gołego plastiku i wypolerowałem. o wiele lepiej wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno na Allegro parę osłon przeciwsłonecznych (choć była mi potrzebna tylko od pasażera). Jak chcesz to drugą (od kierowcy) z przyjemnością odstąpię. Jakby co zapraszam na priva.

 

Oryginalne dywaniki odpuść sobie. Kup gumowe dywaniki POLGUM z wyższymi obrzeżami (ok. 2 cm) to w zimie nie będzie Ci woda ściekała z butów pod dywanik. Komplet (przód i tył) kosztuje około 70 zł w Norauto czy Feuwert czy innym supermarkecie motoryzacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcę się na krzywego żeby nie zakładać nowego tematu; też od niedawna mam VW i nie wiem jak wygląda w oryginale podnośnik, hak, klucze, etc. Czy to jest montowane w taką twardą wkładkę styropianową, która w niektórych autach jest wsadzana w koło zapasowe, czy to jest jakiś plastik, czy w końcu jak w większości aut w ortalionową owijkę ? Nawet nie wiem co mam kupić.

 

 

Pietrow, kupowałem dywaniki gumowe na giełdzie (do Mondeo) - jakiś niemiecki ersatz oryginału. Bardzo porządnie zrobione, cena 100PLN. Więc też odradzam oryginały.

A uchwyty dostaniesz T U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkręcę się na krzywego żeby nie zakładać nowego tematu; też od niedawna mam VW i nie wiem jak wygląda w oryginale podnośnik, hak, klucze, etc. Czy to jest montowane w taką twardą wkładkę styropianową, która w niektórych autach jest wsadzana w koło zapasowe, czy to jest jakiś plastik, czy w końcu jak w większości aut w ortalionową owijkę ? Nawet nie wiem co mam kupić.

W lewym tylnym błotniku (jeśli nie masz navi)jest plastikowy profil na którym jest lewarek,trójkąt i klucze do kół to wszystko zamykasz gumowym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość casio

(a może ktoś chce się wymienić z pomarańczowych na białe?)

 

Rozumiem, ze chciales napisac z bialych na pomaranczowe?

 

Ja jestem chetny, bo kupilem z bialymi, a wole oryginal.

Tylko jest problem zamiany, ale jak bedziesz kiedys przejezdzal przez Warszawe, to daj znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności