Skocz do zawartości
Gość brzesiu

Jakie można zamontować najmocniesze głosniki bez wzmacniacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już śpieszę z pomocą...

Ja mam zwrotnice upakowane pod kierownicą na tej malutkiej półeczce.

Jestem zwolennikiem umieszczania zwrotnic w wewnątrz samochodu.

Kiedyś miałem w drzwiach i wszystko zaczęło się pokrywać rudym :(

 

Pozdrawiam Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentus25

miałem Ci odpowiedzieć że lepszym wyborem byłny boschmann 7895 maxxx 28 star ale no dobra...basta, sam sobie już odpowiedziałeś" czy te buszmeny zagrają tak samo jak fabryka?" czyli po co zmieniać? poza tym wybij zobie z głowy jakieś buszmeny itd. z posta wynika że nie masz za dużo kasy na zabawe więc poszukaj jakiegoś dobrego zestawu odseparowanego na przednie drzwi, podepnij go pod radyjko i git...nie baw sie w jakieś wynalazki bo wydasz 2 razy więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Koniec tematu z głośnikami mam już w dziwach zamontowane Helixy blue 62 220zł w media moim zdanie warte tej ceny.

Kidyś jeszcze jeden taki zestaw zamontuje z tyłu.

W pierwszym poście w tym temacie pytałem sie o system bez wzmacniacza plus aktywna tuba.

Trche poszperałem po internecie i doszłem do wniosku ze przy aktywnych systemach moce sa tragicznie małe zapewne tak samo zprawa wygląda z jakościa basu.

zdecydowałem sie na skrzynie JBL GTO 1204BP podpiętą pod wzmacniacz JBL GTO 601.1 oba produkty sa niby dedykowane pod siebie.

 

Podsumowując plan mam taki:

1. Do końca roku zakup ww skrzyni wzmaka plus okablowanie.

2. W przyszłym roku Helixy blu 62 lub dark blu 62 na tył.

3. Na wiosnę kompletana wymiana okablowania na przewody z miedzi beztlenowej o durzym przekroju.

4. Kondensator ok 1.2 farada

5. W bardziej odległej przyszłości (jakoś pod koniec przyszłego roku) montaż wzmacniacza cztero kanałowego.

 

Helixy już w oparciu o wzmacniacz w radiu i fabrycznych przewodach maja ładny dynamiczny i szybki bas brakuje mu tylko mocy.

Masaż pleców pewnie uzyskam po wsadzeniu skrzyni 300 wat to chyba nie mało a do tego tylko najniższe czestotliwości.

 

Tak wiem jbl to gówno licza sie tylko hertce i magnaty no ale jak ktoś może używa systemu opartego o podobny piec i podobna skrzynie to proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności