Skocz do zawartości
ubiquitin

problem z silnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno stałem się posiadaczem paska, jako, że mam w zwyczaju dbać o auta umówiłem się od razu na wymianę rozrządu, płynów i ogólny przegląd auta. Śmigałem nim sobie przez tydzień, w końcu w wyznaczonym terminie oddałem auto do warsztatu(nie ASO), wymienili mi rozrząd, inne paski, olej itp.,powiedzieli, że auto jest w dobrej kondycji i pożyczyli szerokiej drogi, następnie (tego samego dnia) zrobiłem w innym warsztacie dodatkowe zabezpieczenie elektroniczne (jakieś odcięcie), następnego dnia zauważyłem, że jak wciskam gaz do oporu autem 2-3 razy szarpnie, szczególnie czuć to było przyspieszając z niskich obrotów na 3,4 biegu, odstawiłem auto do serwisu gdzie robili mi przegląd, komputer nie pokazywał żadnych błędów, zabrali się więc za rozbieranie auta, po jakimś czasie zadzwonili do mnie z wiadomością, że mój pasek już nawet nie odpala :przestraszony: , i winna jest raczej pompa paliwa która sobie stopniowo pada, w poniedziałek ciąg dalszy diagnozowania.

I tu moje pytanie do Was doświadczonych użytkowników aut VW-czy to możliwe,że pompa tak nagle się posypała, co ewentualnie mogli spartolić przy robieniu rozrządu lub montażu zabezpieczenia?

Dzięki za pomoc, Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie ma nikogo, kto by coś mądrego podpowiedział dla początkującego użytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruk

Szanowny Kolego

 

Wpisując: szarpie lub szarpanie w wyszukiwarkę znajdziesz wiele wątków z odpowiedziami na nurtujący Cię problem. I radzę nie poganiać co do odpowiedzi bo łamanie regulaminu forum nie jest w modzie. Ale może się mylę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego!

 

Oczywiście korzystając z wyszukiwarki dowiedziałem się już co nieco na temat potencjalnych przyczyn szarpania, ale w poście pytałem również o kilka innych tematów m.in. o możliwą winę mechanika, czyli co mogli mi sknocić w samochodzie przy tych czynnościach o których pisałem?

 

Za postępowanie nie zgodne z regulaminem wybaczcie początkującemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności