Skocz do zawartości
matys

polerowanie relingów

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie można raz na miesiąć ale wtedy trzeba zrobić poprawke papierami 1200/1500/2000/2500 i na to pasta i tak można raz na miesiąc. Ja jednak mam jobla i lubie jak się błyszczy non-stop czystością i dlatego to robie raz na tydz. Przeważnie w sobotę bo mam wtedy wolne :D A w niedziele do kościoła wycackanym (:D:D JOKE :D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1200? nie za gruby? ja teraz myślałem pojechać 2000, potem 2500 i na koniec pasta polerska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sision zależy jak są styrane... Ja głównie silnik poprawiam. Używam 1200 ponieważ jest on czesto traktowany wodą podczas jazdy a jak wiemy gorący silnik ma ponad 100* więc woda paruje jak paruje psuje powłokę pasty i zaczyna szybciej utleniac alum tak samo działa piasek który razem z wodą leci prosto spod (jakos tak sie pisze) koła, a do tego jeszcze działanie benzyny która poprzez odpowietrznik skrapla mi sie delikatnie na silniku i tez psuje powłokę pasty i doprowadza do dostępu powietrza do alum co powoduje utlenianie. Oczywiście alum nie utlenia się z dnia na dzien ale po czyms takim jak opisałem z lustra robi się takie mleczne i jest kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam takie mleczne relingi. Dlatego muszę je teraz zrobić, a prawda jest taka, że przez zimę ich nie ruszałem, bo po co. więc prawie 5 miesięcy nnie były ruszane :D zacznę na próbę od 2000, zawsze mogę zejść nieco niżej, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wkleicie jakieś fotki jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz w pracy, ale po południu, jak będzie jeszcze jasno, mogę dać. A w moim temacie (link w podpisie) znajdziesz foty bezpośrednio po zrobieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście sison zawsze można zejść. Gdybyś zjadł trochu zębów na polerce (:lol2 jak to brzmi) to byś mógł ocenić na oko. Ale masz racje sprobuj 2000 jak bedzie kijowo to zawsze możesz to zrobić grubszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności