Skocz do zawartości
szwed.a

Zmieniarka VW 6CD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś z szanownych kolegów posiada rozpiske pinów przewodu do połączenia fabrycznej zmieniarki VW 6CD (kostka prostokątna 12-pinów, wyprowadzenie ze zmieniarki) do navi MFD (mini-iso 8-pinów) za pomoc z góry dziękuje

Pozdrawiam Artek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Witam

czy ktoś z szanownych kolegów posiada rozpiske pinów przewodu do połączenia fabrycznej zmieniarki VW 6CD (kostka prostokątna 12-pinów, wyprowadzenie ze zmieniarki) do navi MFD (mini-iso 8-pinów) za pomoc z góry dziękuje

Pozdrawiam Artek.

 

Nie wiem czy to Ci pomoze:

 

link1

link2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzis se narobiłem wyciągałem oryginalne radi VW Gamma 5 i wyrwałem kabelki od wiązki do zmieniarki która mam w bagazniku. Czy ktos moze pomieta jakie kolory powinny byc w poszczególnych miejscach?

 

http://public.fotki.com/TomaszW/tomaszw/beznazwy1.html to jest kostka przy radiu.

 

wyrwane kable:

-żółty

-pomarańczowy

-fioletowy

-zielony

-czarny

------------------------------------------------------------------------

chyba powinno wyglądac to tak (widok kostki)

http://public.fotki.com/TomaszW/tomaszw/kostka.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke odswize temacik

posiadam kostke do zmieniarki pod gamme IV a chcial bym ja przerobic na gamme V mam kostke mini iso z kawałkami kabli ale nie wiem jak po przekladac kable ?? kolorami połaczyc ? moze kots ma jakis schemat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepną się pod temat :)

Czy zmieniarkę Panasonica DP88 da rade podpiąć pod Gamme V?

Jeżeli tak to jakim kabelkiem, gdzie go kupić/dorobić i ile to może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zmieniarkę Panasonica DP88 da rade podpiąć pod Gamme V?

Jeżeli tak to jakim kabelkiem, gdzie go kupić/dorobić i ile to może kosztować?

ja ostatnio podłączałem zmieniarkę Panasonica (ori vw, nie pamiętam oznaczenia modelu) do gammy v. kabel bardzo ciężko było znaleźć - mini iso na 12 pin i gość mi dorabił za 80 zł. musiałbyś podzwonić po serwisach car audio, mi we Wrocławiu ciężko było znaleźć kogoś kto podjąłby się tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio podłączałem zmieniarkę Panasonica (ori vw, nie pamiętam oznaczenia modelu) do gammy v. kabel bardzo ciężko było znaleźć - mini iso na 12 pin i gość mi dorabił za 80 zł. musiałbyś podzwonić po serwisach car audio, mi we Wrocławiu ciężko było znaleźć kogoś kto podjąłby się tego.

To lipa jak tak.

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką zmieniarkę podłączę bez 'duciarstwa' pod Gamme V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o odpowiedz bo nigdzie i od nikogo nie mogę uzyskać informacji.

Mam radio Gamma V i jestem przypadkowym posiadaczem zmieniarki CD panasonica DP600 ; 6CD.

Czy jest jakaś możliwość podłączenia tego sprzętu razem? Wiem tylko tyle że jest jakiś konflikt wtyków i stąd moje pytanie, czy jest jakiś zamiennik, przejściówka, adapter jak to zwał który pozwoli to połączyć?

Znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/panasonic-1-kabel-zmieniarki-cd-din-8pin-2rca-i1677194068.html

 

http://allegro.pl/panasonic-kabel-zmieniarki-cd-din-8pin-2rca-i1706795575.html

 

i pytanie czy któraś z tych się nadaje a jeżeli nie to gdzie szukać i co robić??

 

Z góry dziękuje za odpowiedz, bardzo mi na tym zależy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie czy podejdzie zmieniarka wyciągnięta z deski rozdzielczej ( golf 2003 ) do schowka ( passat b6 ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakie jest wyjście na zmieniarkę 6cd w radiu RCD 300? 18, 12, 8 pinów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności