Skocz do zawartości
Danek75

Naznaczeni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze i mnie dopisac

 

1. bartekzks

2. Kujawsko-Pomorskie , Toruń

3. duza wlepa na tylnej klapie , lewa strona

4. 2013-07-23 17.11.23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. WUUF

2. Warmińsko-Mazurskie - Mrągowo

3. Duża Vlepa Regionalna na lewej, dolnej stronie tylnej szyby

4. CAM00265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. maideneek / lizak

2. Podkarpackie - Leżajsk

3. duża wlepa na tylnej szybie i małe linki na szybach z tyłu bocznych

4.DSC_0516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kozi31

2. Kujawsko-Pomorskie , Brodnica

3. mała wlepa na tylnej szybie , lewa strona

4. 17052013244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, z racji zmiany auta, bardzo proszę o zmianę. Było tak - http://forum.vw-passat.pl/threads/6231-Naznaczeni?p=240105&viewfull=1#post240105

 

A ma być tak:

1. Łukasz

2. Małopolskie (Tuchów/Tarnów)

3. Mała czarna wlepka na klapie + mała wlepka na grillu

http://forum.vw-passat.pl/threads/137257-VW-Passat-B6-3C-Variant-2-0TDI-170KM-2007r-Highline

 

20151004_112309.jpg

 

 

PS. A tak w ogóle to wcześniejszy B5 3BG sprzedany został rok temu kuzynowi mojej żony i cały czas śmiga po PL z wlepą, więc jak by ktoś go oblukał to nie trąbić, bo właściciel mimo że uprzedzony o tym, to i tak chyba nie będzie wiedział o co chodzi ;)

20151004_112304.jpg

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione :D

Ale ja nie mam wpływu na to, jak ma być w poście :fajny Po prostu jest teraz link do twojego ostatniego wpisu w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobione :D

Ale ja nie mam wpływu na to, jak ma być w poście :fajny Po prostu jest teraz link do twojego ostatniego wpisu w tym temacie.

 

Super, dzięki, o to chodziło :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. damian2229

2. Mazowieckie (Mińsk Mazowiecki)

3. Mała Czarna Wlepka na tylnej klapie z lewej strony

4.

imag0098__800977.jpg

Edytowane przez damian2229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.kudin89

2.Śląskie może być i Holandia ;)

3.Wlepa na tylnej szybie plus linki na szybach tylnych bocznych

4. sam0895t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. POPEK

2. Podkarpackie

3. Duża wlepa na tylnej szybie

 

zx5f.th.jpg 2g43.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Gerberto

2.Zachodniopomorskie na granicy z Lubuskim.

3.Wlepa na tylnej szybie z lewej strony.

ff16eed8a36df00cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarembaz

Mazowieckie (Warszawa+ czasami Łomża, Sieradz)

wlepa na tylnej szybie po lewej stronie

DSCF0500.jpg

Edytowane przez zarembaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź :D

 

A co mi po twoim poście? Sam go wyedytuj :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę Kolego, że jest to niemożliwe ;)

No dobra, niech ten post zostanie... Najwyżej jak zmienię auto, to poproszę któregoś z Modów o edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niemożliwe? Edytowanie własnego posta niemożliwe? Tomuś - odstaw zioło :D

Kasujesz wszystko co jest w poście, dajesz tam obojetnie co - i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak niemożliwe?

Danio, lepiej Ty odstaw te zioło ;) w tym poście "eltom" jest gościem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś, chyba Ty jednak zioło masz za mocne, a nie Danek... Tomek owszem jest "gościem", ale nie w poście, tylko w wątku, czyli jest autorem postu i nieważne czy w swoim czy w cudzym wątku, swój post zawsze można wyedytować (chyba, że wątek jest zamknięty, ale to inna sptawa).

A apropo's zielska, to z drugiej strony... kto tam wie co ten Danek z Afganistanu naprzywoził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adaś, chyba Ty jednak zioło masz za mocne, a nie Danek...

to mi lepiej powiedz, jak ma wyedytować posta, który był przypisany do już dawno nieistniejącego konta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konto nie istnieje, to co mu do niego??? To w takim razie to nie jego konto, bo ono nie istnieje, a on jest na forum... Weź mnie oświeć, bo nie ogarniam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności