Skocz do zawartości
MAJKUSS

Webasto w Passacie B5FL, problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam webasto w moim passacie b5 fl 2001, przynajmniej tak mi sie wydaje ze posiadam, ale jest male ale, mam pilot a na nim dwa przyciski, wciskajac ktorys( wciskalem wszystkie na raz itp) zaczyna cos chodzic pod maska, czyli cos jest niby ale jak to sie ma do ogrzewania postojowego? Nie moge tego rozgryzc i prosze o rade, dodam ze nie mam zadneg wyswietlacza do nastawiania czasu, daty itp ktore sa zazwyczaj przy ogrz. post. Co to tak naprawde jest i jak tym sie obsluzyc? Problem mnie nurtuje bo idzie zima i takie zabawki bardzo by sie przydaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze porób foty i wrzuc na forum to pomoze zdjagnozowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie zrobie i wrzuce, jezeli jakos to ma pomoc to napewno to zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego a masz jakąś lampkę na tym pilociku? która np miga czy świeci itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa przyciski, i kontrolka, mala czerwona kontrolka ktora miga przy naciskaniu, czytam czytam inne posty i nie moge rozgryzc tego, gdzie czym jak moge nastawic grzanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to jeżeli po włączeniu miga Ci na czerwono to ok,znaczy że masz ustawione grzanie (jest opcja na wentylowanie-przewietrzanie aua latem ale to zmieniasz poprzez wciśnięcie właśnie jednoczesne obu przycisków-powinna się zmienić na zieloną)jeżeli coś Ci się włącza a nie grzeje to może jest do wymiany świeca żarowa w webasto:/

 

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

 

 

 

Co do lampki jeszcze jedno po włączeniu powinna migać bo to sygnalizuje że jest uruchomione webasto a włącza się go poprzez wciśniecie guzika(u mnie z wykropkowaną kreska) tylko długie aż do zaświecenia się lampki czerwonej lub zielonej a wyłącza drugim(u mnie guzik z wykropkowaną cyferką zero)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc, jutro wracam do domu i do samochodu i sprawdze. A jeszcze jedno, zaluzmy, wlaczam sobie ogrzewanie, przychodze za jakis czas i amm cieplo w samochodzie czy dopiero po wlaczeniu stacyjki i climatronica mam cieple? Jak to jest?

Edytowane przez MAJKUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20-11-09, 17:01

Wielkie dzieki za pomoc, jutro wracam do domu i do samochodu i sprawdze. A jeszcze jedno, zaluzmy, wlaczam sobie ogrzewanie, przychodze za jakis czas i amm cieplo w samochodzie czy dopiero po wlaczeniu stacyjki i climatronica mam cieple? Jak to jest?

Ostatnio edytowane przez MAJKUSS : 20-11-09 o 17:45

 

Powinno być tak że dmuchawa się włącza i dmucha ciepłym powietrzem do środka tylko że to jest zależne jak zostawisz wcześniej ustawione tak Ci będzie dmuchać:P

U mnie tak właśnie jest i jest super ciepełko nawet przy siarczystych mrozach:D

Super sprawa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sin

Mam to samo w swoim Passaciku.

Przed wyłaczeniem silnika ustawiam sobie na climatronicu odpowiednie nastawy żeby grzało mi się w kabinie po załączeniu piecyka. Załaczam Webasto przytrzymując na 1 sec przycisk z wykropkowaną jedynką, zapala się czerwona kontrolka, która potem miga w odpowiedzi że piecyk działa.

Czas działania ustawia się co 10 min. Minimalny czas to 10 min a maksymalny 120 min

Fabrycznie jest ustawione na 30 min. Zeby ustawić nastawy Fabryczne wciskasz dwa przyciski jednoczesnie na około 10 sec aż wygaśnie czerwona dioda.

Powodzenia przy testowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności