Skocz do zawartości
passek_wlkp

Odma Silnika - 1.8 20V a 1.8 T 20V

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy jakie masz oznaczenie silnika jeśli aeb to tak w innym wypadku nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie kupuj używek nowa rura odmy kosztuje od 100-sklep do 215-serwis a trójnik znajdujący sie zaraz za tym el. 22zł w serwisie wiec nalezy zacząć od serwisu czasem jest znacznie taniej niż na szrocie niedawno wymieniałem te części więc są to świeże informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może numery katalogowe tych części, albo sprawdzony sklep z zamiennikami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plastikowy el o nr 058103213 (rura odpowietrzajaca) można kupić w każdym szanujacym sie sklepie moto. za ok 150 zł natomiast obudowa zaworu jednokierunkowego (ten gumowy trójnik) nr 058103247 to tylko w aso ale cena banalna 21 zł (w skodzie) el.te są stosowane w silnikach o oznaczeniu AEB,APU.ANB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie źle, ja za trójnik w VW zapłaciłem 109,- a powiadacie że w SKODZIE jest za 21,- zeta, czyli trzeba najpierw pytać w ASO SKODA :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problemik .

pęka mi odma idąca od trójnika pod kolektorem (rozejście na odpowietrzenie bloku, wyjście z kolektora z zaworem jednokierunkowym jak sądzę do trójnika obok pokrywy zaworów ( odpowietrzenie głowicy).

Chciałem to troche zmodyfikować... i wywalić wyjście z kolektora z zaworem jednokierunkowym a odme skierować bezpośrednio od bloku prosto do pokrywy zaworów i do dalej albo wyjście na zewnatrz czyli układ otwarty albo jak jest układ zamkniety.

Niestety nie mam pewności jaka rolę ma spełniać to dojście z kolektora do odmy ... Czy to złącze trzecie którego sie chce pozbyć jest konieczne?

silnik 1.8 T AUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności