Skocz do zawartości
konr11

Dziwne dzwięki uciekajace powietrze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim passatem po prostu auto jest zamulone lecz nie przechodzi w tryb awaryjny na kompie nie ma zadnych bledow. Poza tym z pod maski wydobywają się dziwne dźwięki i jak dodaje gazu tak 2000obr i puszcze gaz to tak właśnie sie dzieje załaczam filmik moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi http://www.wrzuta.pl/film/oxteSUMCx2/20090314055

Dodam jeszcze ze w tle slychac turbine ale byla sprawdzana i podobno chodzi czy moze byc to wina zaworu N75 bo jak odepne przewod cisnienia ktory idzie od n75 do turbiny co steruje tymi kierownicami to po dodaniu gazu tego dzwieku nie ma. Prosze o jakas porade z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj najpierw wezeod turbo, moze ktorys peknol, kolega mial kiedys podobne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weze sprawdzilem sa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja miałem u siebie praktycznie identyczny problem i okazało sie ze po zdjęciu osłony (tej z napisem TDI) miałem pękniętą pokrywę, tą która jest pod spodem ta która przykrywa zawory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja miałem u siebie praktycznie identyczny problem i okazało sie ze po zdjęciu osłony (tej z napisem TDI) miałem pękniętą pokrywę, tą która jest pod spodem ta która przykrywa zawory

 

Sprawdziłem ta pokrywę jest ok nigdzie nie jest pękniętą. może to rzeczywiście ten zawór n75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co zrobiles cos z tym ?? mam dokladnie to samo u siebie w LEonie 2.o tdi 170 KM, pojawia sie ten sam dzwiek i juz nie wiem co mam robic? <pomocy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co zrobiles cos z tym ?? mam dokladnie to samo u siebie w LEonie 2.o tdi 170 KM, pojawia sie ten sam dzwiek i juz nie wiem co mam robic? <pomocy>

 

dołączę się do pytania kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i widze ze cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktos juz rozwiazal ten problem ztym powietrzem mam identyczny i tez niewiem co robic

 

---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:29 ----------

 

mam to samo pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do jednej firmy zajmujacej sie turbosprezarkami i wyslalem im link z tym wlasnie objawem. Gosc odpisal mi "Turbo napewno do sprawdzenia poniewaz slychac jak pompuje za mocno niepotrzebnie.Jechac na pozadna diagnostyke" Bylem u 3fachowcow od turbo sprawdzili powiedzieli ze dobre. Nawet chcialem zeby wymienili dla swietego spokoju ale mowili ze to strata kasy bo turbina dziala idealnie. Juz nie wiem naprawde co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo u siebie w superbie i sie okazalo ze jest to wina inetrcollera.wymienilem i cisza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności