Nie pamiętasz hasła?
Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont
24 Maja
20 Marca
23 Sierpnia 2025
7 Sierpnia 2025
9 Czerwca 2025
Zobacz wszystkie aktualizacje wagen
hej Posiadam Passata z dm wcześniej miałem dmp czy istnieje możliwość podmiany chodź by nawet samego wyświetlaczy to ten troszkę za mały lub coś nowszego wstawić ?
wagen
Mozna podmienic panel na wiekszy z pokretlami
Carcade
Coś podpowiesz ? jaki model ?
trzeba to programować czy podpinamy panel i po problemie?
https://allegro.pl/oferta/ekran-wyswietlacz-vw-golf-vii-passat-b8-9348642886
Pierwszy lepszy znaleziony na allegro
Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności