Skocz do zawartości
Passat_Kamil

Po wymianie czujnika temperatury - nadal błąd 16500

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy.

Życie z Passiem jest okrutne - ostatnie pół roku szalał mi wskaźnik temperatury był na 90 stopni spadał do 50 stopni i tak w kółko. Podpiąłem vaga i był błąd 16500. Więc powędrowałem do serwisu i zakupiłem czujnik temperatury, po czym dziś podłączam vaga i znowu ten sam błąd: 16500

Pomożecie?

Jak było to proszę o kosz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja wymieniłem czujnik temperatury - wiem gdzie jest(z tyłu silnika przy przegrodzie), kupiłem w ASO więc chyba na 100% dobry, w vagu pokazuje temperaturę 91,5 stopnia, a błąd 16500 jak był tak jest. Może jakiś kabelek jest gdzieś przetarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil zerknij na to

 

 

 

Może jakiś kabelek jest gdzieś przetarty

 

Bardzo możliwe.O TU :)

Bo po wymianie czujnika-szczególnie na ori ASO i usunięciu błędu nie powinien powracać.Mam nadzieję że masz dobry czujnik :hyhy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamil zerknij na to

 

 

 

 

Bardzo możliwe.O TU :)

Bo po wymianie czujnika-szczególnie na ori ASO i usunięciu błędu nie powinien powracać.Mam nadzieję że masz dobry czujnik :hyhy;)

i że odpowiednie wymienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - nie uważajcie mnie za debila, proszę,:) wymieniłem czujnik temperatury - jedynie słuszny znajdujący się na plastikowym króćcu z tyłu na środku silnika przy przegrodzie czołowej, innego miejsca nie widzę. Tylko zastanawia mnie jedno, kiedy zwoniłem do aso koleś(kierownik działu części) powidział mi że ten czujnik kosztuje 95pln, a kiedy poszedłem kupić już,drugi koleś wcisnął mi czujnik za 115pln. I tak myślę czy się nie walnął, nie miałem wtedy numeru części:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy - nie uważajcie mnie za debila, proszę,:)

Nawet nie zacząłem ;)

wymieniłem czujnik temperatury - jedynie słuszny znajdujący się na plastikowym króćcu z tyłu na środku silnika przy przegrodzie czołowej, innego miejsca nie widzę.

I dobrze,podsunąłem Ci tylko możliwe rzeczy do sprawdzenia.

Tylko zastanawia mnie jedno, kiedy zwoniłem do aso koleś(kierownik działu części) powidział mi że ten czujnik kosztuje 95pln, a kiedy poszedłem kupić już,drugi koleś wcisnął mi czujnik za 115pln. I tak myślę czy się nie walnął, nie miałem wtedy numeru części:(

 

No właśnie...Sprawdziłeś nr tego czujnika?Mogłeś nawet porównać z tym co miałeś na starym czujniku.

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi-dokładnie sprawdź wtyczkę przy samym czujniku i kabel bo ten błąd to ewidentnie błąd zakresu-czyli czujnik (pomijam go bo jest wymieniony) lub najprawdopodobniej instalacja elektryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności