Skocz do zawartości
maxvilander

Centralny zamek awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z centralnym zamkiem to znaczy: wymieniłem zamek od strony kierowcy i teraz gdy zamykam wszystko jest OK natomiast gdy chcę otworzyć samochód zamki się otwierają i zaraz zamykają, gdy odepnę wiązkę od zamka kierowcy wszystkie pozostałe działają prawidłowo. Proszę o jakieś porady będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tylko mechanizm zamka i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadaj ze sławkiem ,myśle że cos podpowie, jest w tym dobryhttp://forum.vw-passat.pl/member.php?u=36312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witam wszystkich.

Mam problem z centralnym zamkiem,szybami ,lusterkami, po prostu zanika prąd w drzwiach to znaczy: wymieniłem moduł komfortu (stary był na bank zepsuty sprawdzany vagiem) w drzwiach kierowcy został naprawiony zamek (zimne luty) i teraz gdy zamykam wszystko jest OK, natomiast problem pojawia się gdy chcę otworzyć samochód pilotem, zamki wszystkie cztery się nie otwierają tylko klapa bagażnika za każdym razem się otwiera..Po otwarciu samochodu z kluczyka gdy odepnę kostkę z kablami przy słupku od kierowcy i wepnę jeszcze raz nagle wszystko zaczyna działać z powrotem do momentu kiedy zamknę samochód z pilota bądź z kluczyka i odczekani 5 minut (widzę ze nagle przestaje migać kontrolka z alarmu) problem pojawia się z powrotem. Proszę o jakieś porady co to może być, bo mi ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K...a ludzie mamy coś takiego jak wyszukiwarki . Sam napisalem na forum już z 5 x napisze i 6 raz że VW ma coś takiego jak mostki czyli z jednej strony np 1 kabelek z trugiej strony 2 i więcej . Wszystko jest polutowane i zaizolowane szmacianą taśmą co powoduje śniedzenie przewodów w momęcie dostanie się tam wilgoci co ma 90% pasków . Gdy taki lut ci zaśniedzieje to może ci coś nie działać z elektroniki typu szyby, lusterka itp. Przeszukaj wiązke która wychodzi z modułu i popraw wszystkie luty a później dalej szukaj ustarek .U mnie przestało funkcjonować : wlew paliwa , lustarka no i zamki zamykały się jak chciały . Po takim "serwisie " zostały tylko zimne luty z tylnych drzwiach bo niechcą się zamykać od środka a z pilota jest wszystko ok .

Edytowane przez Bond29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności