Skocz do zawartości
VirusAlfa

Bateria w scyzoryku wytrzymuje aby 1mc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem ze scyzorykiem, bateria wytrzymuje aby jeden miesiąc.

Za pierwszym razem przełozyłem starą baterie, wytrzymała 1mc - pomyślałem ze była juz padnięta i poprostu się poddała. Więc kupiłem następną i po następnym 1mc też się poddała, teraz kolejna się wyczerpała :taksobie

 

Myśle ze problem jest w sposobie otwierania dzwi w moim passatto, mianowicie zeby otworzyć auto całkowicie czyli 4 dzwi i bagażnik trzeba nacisnąc 2x przycisc w specyficznym odstępie czasowym ( raz, 1sec raz )

Zaobserwowałem ze gdy bateria juz się wyczerpie nie świeci się czerwona dioda przy naciskaniu guzika otwierania ale zamknąc dzwi jeszcze da rade ( czasem )

 

Nie wiem kto tak zaprogramował zamek w moim passacie - fabryka czy poprzedni własciciel.

Wie może ktoś jak wyłączyć, otwieranie samochodu na 2x ?

Moze ktoś miał podobny problem. :annoyed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze problem jest w sposobie otwierania dzwi w moim passatto,

A ja myślę ze masz problem z kluczykiem, albo trafiłeś na jakieś wybrakowane baterie.

Nie wiem kto tak zaprogramował zamek w moim passacie - fabryka czy poprzedni własciciel.

Fabryka, ewentualnie poprzedni właściciel, ale raczej paski miały takie otwieranie fabrycznie.

Wie może ktoś jak wyłączyć, otwieranie samochodu na 2x ?

 

Poczytaj ;)->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a patrzyłeś kolego na vagu czy nie masz błędów w komforcie? u mnie mniej więcej tak był jak miałem problemy z zamkami. Co do baterii to osobiście bym postawił na jakieś zwarcie w pilocie. Ale może niech ktoś bardziej w temacie się wypowie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwieranie na dwa razy nie ma nic wspolnego , obstawiałbym na awarie pilota , masz dwa piloty czy jeden ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Mam problem ze scyzorykiem, bateria wytrzymuje aby jeden miesiąc.

Za pierwszym razem przełozyłem starą baterie, wytrzymała 1mc - pomyślałem ze była juz padnięta i poprostu się poddała. Więc kupiłem następną i po następnym 1mc też się poddała, teraz kolejna się wyczerpała :taksobie

 

Myśle ze problem jest w sposobie otwierania dzwi w moim passatto, mianowicie zeby otworzyć auto całkowicie czyli 4 dzwi i bagażnik trzeba nacisnąc 2x przycisc w specyficznym odstępie czasowym ( raz, 1sec raz )

Zaobserwowałem ze gdy bateria juz się wyczerpie nie świeci się czerwona dioda przy naciskaniu guzika otwierania ale zamknąc dzwi jeszcze da rade ( czasem )

 

Nie wiem kto tak zaprogramował zamek w moim passacie - fabryka czy poprzedni własciciel.

Wie może ktoś jak wyłączyć, otwieranie samochodu na 2x ?

Moze ktoś miał podobny problem. :annoyed:

wg mnie to problem tkwi w samej płytce scyzoryka bo jeśli nowa bateria wytrzymuje miesiąc to coś ci robi zwarcie i pobiera ciągle prąd więc sprawdź to a potem szukaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otwieranie na dwa razy nie ma nic wspolnego , obstawiałbym na awarie pilota , masz dwa piloty czy jeden ??

 

Mam 2 piloty z tym że ten jest " nówka " i dlatego go używam, ten drugi jest mocno " zmęcozny " jesli chodzi o wygląd :/

 

wymyśliłem ze przełoże płytke z tego brzydkiego scyzoryka do nowego

 

Nie jestem pewien czy to płytka na 100% ale skoro mówicie ze otwieranie na 2x nie ma znaczenia to przełożyłem płytke i okazało się to proste łatwe i przyjemne xD

Zostawiam foty dla kogoś z takim problemem.

80239247.jpg

34126213.jpg

85670384.jpg

41086129.jpg

 

Płytka trzyma się na plastikowym klinie który się złamie od podrapania paznokciem :D

Wystarczy przełożyć płytke, i lutownicą z szpiczastym grotem rozpuścic plastik do okoła

oparacja gotowa :P

Edytowane przez VirusAlfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności