Skocz do zawartości
eldorado

Kierunkowskazy w lusterkach 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko czy ktos próbował może zamontować kierunkowskazy w listerka do modelu 3B ??

Jesli tak to można prosić o jakies informacje jak tego dokonał :)

 

Jeśli nikt tego nie wykonywał to może jakies propozycje aby cos takiego zrobic bez allegrowych naklejek na lusterkaz diodami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jest, wystarczy poczytać http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21928&highlight=Kierunkowskazy+lusterkach ;)

Kierunku w lusterko nie wmontujesz, chyba że chcesz straszną rzeźbę tworzyć, prościej wymienić lusterka, podobno pasują idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zje........iscie a czy ja napisalem o tym ze che adaptowac lusterka z innego modelu ??

chodzilo mi o montowanie do fabrycznych :)

 

no ale ok chyba nie bylo takiego co by sie na to porywal :) trudno

 

to teraz moze z innej beczki

 

powiedzmy ze kupie lusterka z 3BG ktore maja o jeden kabelek wiecej (niemam pojecia czemu tylko jeden - zawsze mnie uczono iz aby prod mogl plynac trzeba 2 kabelkow do zamkniecia obwodu :) ) i teraz pytanko czy jak podepne ten kabel pod kierunkowskazy boczne to czy to pociagnie na tych kablach bezpieczenikach przekaznikach czy co tam jeszcze siedzi :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze kupie lusterka z 3BG ktore maja o jeden kabelek wiecej (niemam pojecia czemu tylko jeden - zawsze mnie uczono iz aby prod mogl plynac trzeba 2 kabelkow do zamkniecia obwodu ) i teraz pytanko czy jak podepne ten kabel pod kierunkowskazy boczne to czy to pociagnie na tych kablach bezpieczenikach przekaznikach czy co tam jeszcze siedzi ??

 

W lusterku masz jedną wspólną masę, dlatego do kierunku wystarczy pociągnąć tylko jeden kabel :). Nie jest to jakieś dodatkowe zastraszające obciążenie więc bez problemu Ci wytrzyma i bezpiecznik i przekaźnik ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowując temat, lusterka z Passate B5 3BG pasują idealnie do Passata B5 3B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg etki 3B lusterka maja koncowke numeru '507', a 3BG '507K itd tzn z literka na koncu'

Ale patrzac po nummerach wygluszenia/pianki pod trojkatem lusterka to jest identyczne w 3B i 3BG, a wiec cale lusterko powinno bez problemu podejsc z 3BG do 3B :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone lusterka z kierunkami do passata przed liftem i mocowania pasują dokładnie takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności