Skocz do zawartości
Gość katon

świece żarowe B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katon

witam wszystkich szczesliwych posiadaczy VW problem z kontrolka swiec zarowych-miga podczas jazdy,swiece wszystkie nowe,jak silnik zimny nie miga silnik cieply zaczyna migac po ok 20 sek od uruchomienia doprowadzajac mnie tym do PASJI VW B5 AFN 110KM 1997 r

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darex9

miałem podobnie koleś podłączyl mnie do komputera były jakieś błędy zpowodowane rozpięciem kilku wtyczek elektrycznych, błedy wykasował i jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość katon

dzieki bardzo w końcu pojade do fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal55

Miałem podobny problem, świeciła kontrolka świec. Na kompie pokazywał błąd nastawnika dawki paliwa. Fachowcy sorawdzali wszystko i nie wiedzieli gdzie tkwi przyczyna. Jeździłem z tym długi czas, ale tak mnie to wkurzało, że podjechałem z Krakowa do Katowic do DigiTech. Okazało się po próbach, że jest walnięta płytka sterownika (przerwa na ścieżce). Raz miała styk, raz nie. Po jej wymianie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Sprawdzić też czy światła STOP zapalają się za każdym naciśnieciem padału hamulca. Jeżeli nie to mamy problem z włącznikiem świateł STOP przy pedale hamulca, który też daje informacje jakby coś było nie tak ze świecami żarowymi.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ra11

W dieslu ta kontrolka wskazuje działanie świec podczas rozruchu, ale jest to również kontrolka błędów silnika. Jesli miga podczas jazdy wskazuje ze pojawił się błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość katon

dzieki za wszyskie odpowiedzi przy okazji mam jeszcze jedno pytanko kumpel podlaczal mi alarm i wpinal sie do przewodow od stopu moze to od tego sie porypalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzić też czy światła STOP zapalają się za każdym naciśnieciem padału hamulca. Jeżeli nie to mamy problem z włącznikiem świateł STOP przy pedale hamulca, który też daje informacje jakby coś było nie tak ze świecami żarowymi.

 

HHA

 

wlasnie ja mam taki problem nie mam stopu wcale czy moze to byc wina bezpiecznika czy cos innego gdzie sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności