Skocz do zawartości
Gość kasijaa

problem z przednik kołem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasijaa

Witam wszystkich

mam nadzieje ze ktos z forumowiczów pomoze mi

otóz mam pewien problem , ostatnio wymienialam w samochodzie klocki hamulcowe tarcze hamulcowe , oraz przegób . po wymianie tego wszystkiego samochod nie hamuje pulsacyjnie brak ABS , przy hamowaniu piszcza klocki a sa nowe i zaczeła sie bardzo grzac opona z przodu prawa nie dosc ze smierdzi z niej to bierznik sie sciera . Jesli ktos jest w stanie pomoc to bardzo prosze bo niewiem co mam robic , chyba mam takiego mechanika ktory cos schrzanił w moim aucie . Napisze jeszcze ze zbierznosc kól byla zrobiona i wywarzanie tez .

Pozdrawiam czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak rozbiórka ponowna tych czesci dokładne przeczyszczenie prowadzen i tłoczków sprawdzenie pod VAGi'em błedów i ich usuniecie sprawdzenie czujnika ABSu przy kole gdzie był robiony przegub to na tyle jakby cos dalej nie grało daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kasijaa

dzieki za szybka odpowiedz ,

sprawdze to , ale mam jeszcze jedno pytanie czy z takim problemem moge jechac w daleka trase mam do pokonania 700 km czy opona nie strzeli mi w trakcie jazdy jak ona jest taka goraca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie zastanawia mnie ta rzecz

opona nie powinna sie nagrzewac chyba ze układ chamulcowy jest blokowany na daen koło ja tak miałem w escorcie kolegi wymieniłem przewody odpowietrzyłem układ i hula bez awaryjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi Ci hamulec koło trzymać, i opona się ździera dlatego i jest gorąca od temperatury, bo razem z zaciskiem sie całe koło nagrzewa

Dalsza podróż mocno nie wskazana, może Ci się płyn zagotować jak bedziesz długo tak jechał i nie będziesz miał hamulców wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności