Skocz do zawartości
Gość Kisila

Jak zaprogramować kluczyk po wymianie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kisila

Okazalo sie ze bateria w moim kluczyku zdechla - wymienie baterie - ale sam kluczyka nie zaprogamuje( nie bedzie otwieral centralnego - nie mam zamkow w drzwiach )

Pytanie gdzie poza serwisem i diagtroniciem mozna kluczyk zaprogramowac po wymianie baterii ( Warszawa ) nie chce placic 150 zlociszy za 10 minut pracy ... moze gdzies taniej ?

Pomozcie prosze koledze ....

 

Kisila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

– włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;

– włączyć zapłon;

– zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;

– po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;

– czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.

 

OPCJA 2:

1 -wlozyc klucz do zamka drzwi kierowcy

2- zamknac zamek i przytrzymac w tej pozycji co najmniej 5s

3-przekrecic klucz 3x w kierunku otwierania

4-wyjac klucz i skierowac na odbiornik

5-nacisnac przycisk zamykania i przytrzymac

6-nacisnac otwieranie 3x

7puscic przycis zamykania,LED w kluczu powinien migac

jesli klucz sie zaprogramowal zadziala zamek

 

Nie próbowałem tego, ale skoro to tu jest to prawdopodobnie działa. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Opis znalzłem ... kluczyk moge sobie wsadzić ..w ... stacyjke ot co. Choc mam tez zamek mechanicznie zablokowany w klapie z tylu (kombi) moze gdybym tam sprobowal - choc wydawalo mi sie ze to powinien byc zamek typu master (sterujacy reszta np drzwi kierowcy) tak aby moc zamknac samochod, jesli sie myle? to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość phans

Czyli trzeba zaprogramowac to poprzez VAG? Czy rozumiem, że szukasz ludzi z swoich okolic którzy mają interfejs i to potrafią? Ja mam interfejs ale nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz zamków, to ci powiem, ze i bez tego można zaprogramować kluczyk, bo mi też gość wymieniał baterie i potem wsiadł do środka i tam kluczykiem w stacyjce pomieszal około 30 sekund (dosłownie 30 sekund) i kluczyk jest zaprogramowany.

 

Sądzę, ze trzeba pokombinowac z kluczykiem i zapłonem. Wsiądź i włóż kluczyk, naciśnij pilota, potem przekreć stacyjkę i znowu naciśnij. Wyłącz i włącz i znowu naciśnij, pokombinuj takie podobne opcje. Facet nawet z auta mi nie wysiadał i kluczyka w drzwi nie wkładał (a zamki mam), więc dokładnie nie wiem jak to zrobił, bo mi nie chciał pokazać.

 

Ale na 100% pewny jestem, ze jak posiedzisz trochę w aucie, to sam dasz radę to zrobic. Opłaci ci sie, bo chyba lepiej pokombinowac z godzinę czasu no nawet mniej), niż płacić 150 zeta. No ja u siebie zapłaciłem za taką usługę 40 złotych

 

Pozdrowionka... no i jeszcze raz sorki, ze nie dopatrzyłem z tymi zamkami, ale już teraz sądze, ze TO co naskrobałem ci pomoże. Jak se poradzisz z tym, to napisz. Wtedy poznamy "małą tajemnicę" - jak to zrobic.

 

Pozdro... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności