Skocz do zawartości
kasiulek88

Poduszka powietrzna w kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam. Od niedawna jestem posiadaczem passata B5 99r i mam takie pytanie. czy kierownica a dokladnie srodek powinien byc twardy skoro tam jest poduszka? U mnie jest jakos az za bardzo miekki ten srodek kierownicy i zastanawiam sie czy tam jest poducha . niby na komputerze pokazalo ze jest wszystko wpozadku i kontrolka tez nie swieci ale cos mi sie wydaje ze nie ma tam airbaga. co o tym myslicie?

I drugie pytanie, czym sie roznia poduszki na allegro bo ceny sa od 200zl do 1000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiejszym i w 100% pewnym sposobem bedzie, jak odłaczysz kleme i zdejmiesz poduche, wtedy zobaczysz czy jest czy tylko zaslepka, roboty na 5 min.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don-Damiano dobrze prawi.

A zostało postawione bardzo dobre pytanie o różnice pomiędzy poduszkami za 200 i za kafla. No właśnie, czym się różnią? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION-W8

To zalezy kto sprzedaje , do Passata są cztery rodzaje poduszek (pod kierownice czteroramienną, trzy ramienną, z multifunkcją i do W8)jeszcze jest różnica w zapięciu .A cena uzależniona od stanu..Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Na Vagu wyskoczyło mi coś takiego :

Address 15: Airbags Labels: 6Q0-909-605-VW5.LBL

Controller: 1C0 909 605 C

Component: 08 AIRBAG VW61 04 0001

Coding: 12344

Shop #: WSC 00028

VCID: 243B6F93A7C3

1 Fault Found:

00532 - Supply Voltage B+

07-10 - Signal too Low - Intermittent

Z racji tego iż jestem w trakcie wymiany pięknie ukrytej nagrzewnicy ( tylko niemcy chyba mogli wpaść na pomysł schowania jej w tym miejscu) zdejmując kiere zauważyłem że jeden przewód od poduszki jest urwany. Zdjęcie słabej jakości bo w garaż słabo światło. Ma ktoś może pomysł gdzie ten przewód powinien być przylutowany. Są dwa wolne miejsca po środku i po prawo za ceweczką. img033.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności