Skocz do zawartości
Gość mir4s

porównanie silników B3 i B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mir4s

Witam

 

Mam rozbitego paska B3 Variant GT 2.0 2E + Gaz (1993)

Chulałem nim 2 latka do momentu aż go rozbiłem.

Strasznie się do niego przywiązałem, a że zostało dużo części chciałbym uzyskać informację na temat podobieństw z B4.

Szczególnie interesuje mnie czy w B4 stosowano jeszcze silniki 2E.

 

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszeniak

były 2.0 8v 115ps pozatym nie ma znaczenia czy był stosowaby czy nie bo itak w b4 takie same mocowania silników wiec sobie przekładasz jak chcesz szkoda takiej maszyny dobrze ze wyszedłes z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dachowałeś? Zawsze mówiłem, że Passat to twarde auto, dobre do walenia :D Skoro po czymś takim myślisz o tym, jak tu mieć 2E w B4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mir4s

Wyszedłem praktycznie bez szwanku. :D

Szkoda tyklo mojego paska :zalamany:

Strasznie się do niego przywiązałem, no i śmiało mogę powiedzieć, że mi życie uratował :cwaniak:

Na szczęście nie dachowałem;

Wpadłem w poślizg (oponki były już łysawe) i wywaliło mnie do rowu;

Ale to dopiero początek, bo w rowie wielki dąb rósł.

Więc dziobem w rów, a później na wysokości 2 metrów owineło mnie przednią szybą o drzewo i na 4 koła spadłem. :przestraszony:

Nie wiem ile miałem na liczniku, ale jakieś 80 km na bank.

Tak więc wszystkim, którzy cenią sobie bezpieczeństwo autko śmiało mogę polecić!

Zrobiłem nim 60000km i w ciągu tego czasu nie zawiodło mnie ani razu :rotfl: nawet w chwili wypadku!!!

Stąd moje rozterki co do wyboru następnego autka.

Z jednej strony chciałbym kupić juz coś nowszego z poduszkami (bo po wypadku troszkę się zaczęłem nad bezpieczeństwem zastanawiać) z drugiej strony dziękuję Bogu, że kompetnie nic mi się nie stało i przechodzi mi przez myśl kupno dokładnie takiego samego paska.

(nie wiem tylko. czy były wersje GT 2E z ABS poduszkami i klimą - bo mój niestety nie miał)

Po trzecie z mojego paska silnik został nietknięty + 2 letnie LPG, oraz cała masa dopiero co wymienionych części!

Więc jeśli istnieją paski B4 z silniczkiem takim jak mój, to zostawił bym go sobie na części, a b4 kupił ze względu na poduchy ABS i wyposażenie.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności