Skocz do zawartości
arti73

rolka napinajaca pasek klinowy

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do kolegów fachowców , mam od czasu do czasu dziwne stukniecie przy zapalaniu auta , tak jak by z dolu silnka cos udeżyło , podjechałem do mechanika i stwierdzil ze mogą byc dwie przyczyny jedna to ta iz poduszki pod silnikiem nie ma w nich juz oleju (ake nie widac zadnych wycieków), druga ze do wymiany jest rolka napinająca paasek klinowy poniewaz juz nie pracuje tak jak powinna.

co robić wymieniac tę rolkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Klinowy chyba raczej wielorowkowy,z tego co się orjentuje to klinowego w passacie niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Tam wchodzi cały napinacz z rolką. Najtaniej jak go możesz kupić to 360zł.

 

Pozatym ARTI73, Twój silnik ma oznaczenie AFN a nie AFM :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostalem dalej odpowiedzi , może któryś z was może mi coś podpowiedzieć czy tylko bedziecie się nabujać z mojej nie znajomości passata mam go od 2 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Nie dostalem dalej odpowiedzi , może któryś z was może mi coś podpowiedzieć czy tylko bedziecie się nabujać z mojej nie znajomości passata mam go od 2 miesięcy.

 

Ale kto się tu kolego z Ciebie nabija??? Grzecznie Ci tylko mówię, że literówka się wkradła.

Jak masz się nerwować z tego, że ktoś zwraca Ci grzecznie uwagę to odpuść sobie....

 

Co do stukania to naprawdę na odległość nie damy rady zdiagnozować czegos takiego jak stuk gdzięś z komory silnika i skąd on dochodzi. Powiemy Ci, że to poduszka albo napinacz to pójdziesz wymienisz a stukać będzie dalej.Narobisz sobie tylko kosztów a to nie sztuka. Musi ktoś osobiście zdiagnozować i wymienić element a jak nie będzie to dawało efektu to reklamacja i dalsze poszukiwania. Na odległość to można tylko kogoś nakierować ale 100% diagnozy nikt nie postawi chyba, że to chodzić będzie o standardowe przypadłości danego modelu.

 

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz , i nie nerwuje sie poprostu chialem znac wasze zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności