Skocz do zawartości
Gość WojciechK

Problem z uszczelkami drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WojciechK

Witam

Wczoraj rano moja żona wsiadając z tyłu do auta mówi domnie skąd ta woda na podłodze, a ja ździwony jaka woda? Faktycznie wody było tyle że na wycieraczkę gumową weszła. Wodę zebrałem wmiarę wysuszyłem i się zastanawiam... Przez noc padał deszcz, rano idę patrzyć a tam znów duzo wody... i tylko z tyłu po prawej stronie. Wodę wybrałem pozagładałem gazety na uszczelkę i zamknąłem drzwi zawołałem teścia lej wode z węża na paska a ja siedzę w aucie i patrze i nic nie widać, A WODY PRZYBYWA NA na podłodze. Rozebrałem osłony przy podłodze i słupku sciągłem uszczelkę niby cała nic nie widać. Tylko mnie jedno zastanawia w uszczelce w miejscu gdzie się ją wciska w krawędź na dole była woda. Po jakimś czasie tak se myślę sprawdzę olej w silniku otwieram maskę a akumulator w wodzie stoi razem z pompą hamulcową? Nie wiem gdzie tam jest otwór aby go przepchać żeby wody nie było, która leci z szyby przedniej. Mój pasek to B5 z 2000r. Nie wiem którędy ta woda wchodzi na podłogę? wcześniej takich problemów nie miałem.

Proszę o pomoc.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8154&highlight=woda+aucie

 

Czytaj to, temat bardzo wiele razy walkowany na tym forum.

 

Jesli ten link to za malo, podalem takze wyniki wyszukiwania na temat wody w aucie

 

http://forum.vw-passat.pl/search.php?searchid=508692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz odpływ w podszybiu. Czyli otórz maske i tam gdzie akumularor powinno byc sucho tzn nie powinna stac woda - Najprawdopodobniej masz tam zapchane odpływy i z tad woda w kabinie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wytargaj akumulator. pod nim jest jeden kanał a pod serwem hamulcowym drugi.

wyczyść porządnie i powinna być gitarra.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności