Skocz do zawartości
indi

Amortyzatory Tył firmy NK, ktos slyszal?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje opini na temat amortyzatorow gaozwych fimry NK

szukam alternatywy do Sachs, Kayaba i wlasnie te moge miec w lepszej cenie tylko czy warto?

chce je wrzucic do b5 kombi na tyl

sprawa pilna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

NK to żadna rewelacja ale stosunek cena-jakość wypada dosyć zadowalająco.

Są na pewno lepsze niż bilstein ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku NK a Sachs roznica jakies 80-100zl na 2 szt warto czy lepiej dolozyc do Sachsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakiś czas temu się postawiłem i zapodałem do B3 kombi na tył Sachs'a, a tu ostatnio pojawiło się coś takiego:

Panowie,

 

Chciabym Wam zwrócić uwagę na zakup amortyzatorów Sachs-a.

Ostatnio montowane były takie amortyzatory do 4 samochodów i niestety wszystkie wróciły z reklamacjami. No i niestety pierwsze oględziny wykazują problemy z samymi amortyzatorami. Nie wiem czy to wada bo importer jeszcze nie ma ekspertyz ale te, kóre montowaliśmy to dwa przypadki gdzie amortyzator poprostu stracił olej i wylał a drugie stukają. Trochę mi to przypomina problemy Sachsa z 2000 roku kiedy to były amortyzatory, które stukały przy maksymalnym wychyleniu !!! a nie przy ścisnięciu. Sprawnośc Sachsa zaraz po zamontowaniu zmierzone na Cartec'u wychodział średnio 76%. Co ciekawe i prawie niemozliwe to Kayaba do tego samego auta po zamontowaniu podawała niewiarygodne 92%.

 

Także, proszę mieć na uwadze to co napisałem i głęboko zastanowąć się czy kupować Sachs-a czy Kayabe. Z problemami u Sachsa spotykam się juz drugi raz a o problemach Kayaby jeszcze nie słyszałem.

 

HHA

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności