Skocz do zawartości
SlawekS

Uszczelka przy boczku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem: jeszcze w lecie do montarzu alarmu musiałem zdjąć boczek z drzwi kierowcy. I na tym boczku była przyczepiona taka piankowa uszczelka. Myslałem że jest włozona tak ot sobie i ja wyżuciłem, zakładając boczek bez niej. Od tamtej pory jakoś dziwnie mi szumieć zaczęło w srodku przy predkosci >70km/h a niedawno zaczęło coś od tego miejsca popiskiwać(tak jakby ten boczek ocierał a blache drzwi) Wiecie może czym można zastąpić tą uszczelke?? W ASO uszczelka taka jest... ale razem z boczkiem:P Silikon raczej odpada bo nie zrobie tego mojemu Pasiowi. Myslałem może żeby włozyć tam grubą taśmę dwustronną. Macie może jakieś pomysły, może ktoś juz cos takiego robił?? Bardzo byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki. Dodam że Passat to 3BG 2001r. sedan.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uszczelka gąbkowa do uszczelniania okien nie bedzie pasowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posszukaj sklepu z materiałami obiciowymi i tapicerskimi tam mają gąbkę wytłumiająco uszczelniającą i zakup odpowiednią ilośc a następnie przyklej. I po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Na drugi raz pamietaj ze nic nie jest "ot tak sobie" wlozone do Passata:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa takei tasmy piankowe dwustronne wlasnie do tego w sklepach z art lakierniczymi. koszt ok 6 zl zalezy od szerokosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh w wakacje miałem układane panele w domu. I pod nie idzie taka pianka wytłumiająco uszczelniająca. Wytne z tego paski i przy uzyciu taśmy dwustronnej powklejam. Mam nadzieje że bedzie git.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności