Skocz do zawartości
robertgreenford

dmuchawa i jej predkość maksymalna? klocki hamulcowe?

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio coś mi sie wydaje że dmuchajka u mnie coraz słabiej dmucha, miałem też taką sytuacje że podczas jakiegoś letniego wypadu bez mojej ingerencji zaczęla tak dmuchać że prawie urwało fotel kierowcy taki przeciąg :przestraszony: co to może byc panowie?

 

a drugie pytanie czy ktos zakladal do siebie klocki hamulcowe pagid-a??? czy to aby nie jakis syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź filtr kabinowy jest pod pasem plastiku na podszybiu pod maską u mnie z lewej strony u ciebie anglik to pewnie z prawej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha

Jak masz filtr z prawej to jesteś z UK!!!!

Więcej jest w SZUKAY

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Wilq przecież u gościa w opisie jest że jest Anglikiem :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :padam: ale zależy to od punktu widzenia

Pozdro

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szukajce juz szukałem ale jestem chyba zbyt tępy bo nic sie nie dowiedziałem co by mi pomogło :krzeslem::wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pagidy kiedyś montowali na 1 montaż,dobra firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz maskę tuż za silnikiem u góry jest półka plastikowa przymocowana pasem gumy w poprzek auta . Usuwasz tę gumę jest wciśnięta na rant półki trzyma razem ten plastik do karoserii w tym miejscu masz też (chyba, bo to jest anglik) numer nadwozia. Następnie ściągasz plastik a pod nim znajduje się filtr kabinowy ( jest to taka falista tekturka ) może byc w obudowie , ja mam bez. Wyciągasz i najlepiej zakładasz nowy który zakupiłeś w sklepie , albo doraźnie czyścisz z brudu przedmuchując pod sprężarką. Jeśli nie masz filtra i widzisz łopatki wirnika wiatraka kabinowego to musisz wyczyścic przewody i założyc filtr. Ja po kupnie swojego passka to zrobiłem ponieważ z doświadcznia wiem że serwisy żadko tam zaglądają. Z mojego wydmuchałem bardzo dużo kurzu a tam w lecie osiada kurz i liście. Jeśli to nie pomoże jedź do servisu może to byc coś ze sterowaniem nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq, nie czyści się pyłkowego tylko wymienia,30zł to nie wielki koszt a brud i inne ustrojstwa jednak osiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale w niedzielę może nie kupic. No chyba że w Wielkiej Brytwannie sklepy są otwarte. :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności