Skocz do zawartości
Gość arenty

Gdzie jest kabel od glosnikow pod navi MFD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arenty

Czesc

 

Kiedys wyciagneli mi navi z samochodu. Mam nowa i chce podlaczyc ale nie widze kostki od glosnikow. Dziala ale nic nie slychac, wiec nie dziala.

Gdzie mam szukac tej kostki. Pewnie gdzies wpadla ale gdzie.

A jesli wyrwali przy wyjmowaniu ?

To gdzie szukac tego miejsca ?

Pomozcie

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć dwie kostki podpięte, czarną i brązową, sprawdź czy są wpięte.

Jest jeszcze jedna rzecz ... czy przy włączeniu navi na wyświetlaczu z lewego górnego rogu w prawo wędruje Ci biały napis "DSP" jeśli tak to spróbuj tak... naciśnij jednocześnie 3 i 6 potem wciśnij i przytrzymaj 2 po tym wyłącz i po około minucie włącz ponownie i daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty
Powinieneś mieć dwie kostki podpięte, czarną i brązową, sprawdź czy są wpięte.

Jest jeszcze jedna rzecz ... czy przy włączeniu navi na wyświetlaczu z lewego górnego rogu w prawo wędruje Ci biały napis "DSP" jeśli tak to spróbuj tak... naciśnij jednocześnie 3 i 6 potem wciśnij i przytrzymaj 2 po tym wyłącz i po około minucie włącz ponownie i daj znać ;)

Chyba sie nie zrozumielismy. Nie moge znalezc tej brązowej. Nie ma jej. Sa inne. Czarna tez. Brązowaj nie widze. Gdzie jej szukac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie nie zrozumielismy. Nie moge znalezc tej brązowej. Nie ma jej. Sa inne. Czarna tez. Brązowaj nie widze. Gdzie jej szukac ?

 

Jesli masz wzmacniacz DSP wtedy nie ma tej brazowej wtyczki do glosnikow.

Sygnal audio do wzmacniacza dociera z wyjscia liniowego MFD

http://www.forum.vw-passat.pl/topics55/gdzie-jest-zamontowany-fabrycznie-wzmacniacz-vt15767.htm?highlight=dsp

 

jesli znajdziesz u siebie ten wzmacniacz to wtedy:

... czy przy włączeniu navi na wyświetlaczu z lewego górnego rogu w prawo wędruje Ci biały napis "DSP" jeśli tak to spróbuj tak... naciśnij jednocześnie 3 i 6 potem wciśnij i przytrzymaj 2 po tym wyłącz i po około minucie włącz ponownie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty
Chyba sie nie zrozumielismy. Nie moge znalezc tej brązowej. Nie ma jej. Sa inne. Czarna tez. Brązowaj nie widze. Gdzie jej szukac ?

 

Jesli masz wzmacniacz DSP wtedy nie ma tej brazowej wtyczki do glosnikow.

Sygnal audio do wzmacniacza dociera z wyjscia liniowego MFD

quote]

 

Dziękują za informację. Sprawdzę dziś jak wrócę do domu co ja mam koło zmieniarki bo nawet nie zaglądałem tam jeszcze (samochód od 3 dni).

Jeśli mam ten wzmacniacz to ile kabli powinienem mieć widocznych z przodu ?

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam ten wzmacniacz to ile kabli powinienem mieć widocznych z przodu ?

 

Arek

 

zasilanie - czarny wtyk ISO 8pin

Antena FM

Antena GPS

zespolony wtyk mini_ISO (zolty, zielony, niebieski) - zmieniarka, wyjscie liniowe itp

26pin wtyczke z sygnalami dla navi

 

Wzmacniacz podlaczony jest za pomoca wtyczki mini_ISO zoltej :) + sterowanie po CAN'ie (wtyczka 26pin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty

Jeśli mam ten wzmacniacz to ile kabli powinienem mieć widocznych z przodu ?

 

Arek

 

zasilanie - czarny wtyk ISO 8pin

Antena FM

Antena GPS

zespolony wtyk mini_ISO (zolty, zielony, niebieski) - zmieniarka, wyjscie liniowe itp

 

Ogromne dzięki.

Z tego opisu wynika że nic mi nie brakuje i ze gdzies mam wzmacniacz. Musze go tylko znalezc.

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty
Powinieneś mieć dwie kostki podpięte, czarną i brązową, sprawdź czy są wpięte.

Jest jeszcze jedna rzecz ... czy przy włączeniu navi na wyświetlaczu z lewego górnego rogu w prawo wędruje Ci biały napis "DSP" jeśli tak to spróbuj tak... naciśnij jednocześnie 3 i 6 potem wciśnij i przytrzymaj 2 po tym wyłącz i po około minucie włącz ponownie i daj znać ;)

 

cześć

z wymiany postów zdaje mi sie ze mam DSP gdzies i tej brązowej wtyczki wcale nie potrzebuje.

 

jako ze moja navi lezy w domu to procedura bedzie taka:

 

Podlaczam wszystkie kable jakie mam.

Wlaczam

Wklepuje PIN

Niby dziala ale nic nie slychac

3,6 i potem 2 (cos sie musi stac ? )

Wylaczyc na minute.

Wlacze ima byc OK ?

 

Czy cos po drodze sie moze stac albo jeszcze cos musze zrobic zeby bylo OK ?

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz wzmacniacz DSP (i jest on poprawnie podpiety) to musi przy włączeniu navi na wyświetlaczu z lewego górnego rogu w prawo wędrowac biały napis "DSP"

W menu navi pojawia sie rowniez dodatkowe opcje do regulacji audio (np: korektor: rock, pop, jazz....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty

Jeśli mam ten wzmacniacz to ile kabli powinienem mieć widocznych z przodu ?

 

Arek

 

zasilanie - czarny wtyk ISO 8pin

Antena FM

Antena GPS

zespolony wtyk mini_ISO (zolty, zielony, niebieski) - zmieniarka, wyjscie liniowe itp

26pin wtyczke z sygnalami dla navi

 

Wzmacniacz podlaczony jest za pomoca wtyczki mini_ISO zoltej :) + sterowanie po CAN'ie (wtyczka 26pin)

 

Cześć

Udalo mi sie podlaczyc MFD. Radio gra. Kombinacja 3/6 i 2 pomogla.

Ale nie widze kabla od GPS natomiast mam taki wąski czarny kabelek zakonczony taka chyba szesciokątna skówką. Czy to to ? Czy to ma byc do czegos wpiete ? Bo nie mam takiego gniazda. Chyba ze to ma sobie luzem lezec z tylu za radiem ?

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie widze kabla od GPS natomiast mam taki wąski czarny kabelek zakonczony taka chyba szesciokątna skówką. Czy to to ? Czy to ma byc do czegos wpiete ? Bo nie mam takiego gniazda. Chyba ze to ma sobie luzem lezec z tylu za radiem ?

 

Arek

 

kabel od anteny GPS zakonczony jest wtyczka typu SMB, gnizdo (ant, GPS) w MFD znajduje sie nad gniazdem ISO - zabezpieczone plastikowym elementem (przekrecanym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arenty
... nie widze kabla od GPS natomiast mam taki wąski czarny kabelek zakonczony taka chyba szesciokątna skówką. Czy to to ? Czy to ma byc do czegos wpiete ? Bo nie mam takiego gniazda. Chyba ze to ma sobie luzem lezec z tylu za radiem ?

 

Arek

 

kabel od anteny GPS zakonczony jest wtyczka typu SMB, gnizdo (ant, GPS) w MFD znajduje sie nad gniazdem ISO - zabezpieczone plastikowym elementem (przekrecanym)

 

No to juz wiem. Ma w takim razie upierniczoną końcówkę od tego kabla i nie mam wtyczki SMB. Poradźcie mi jak to dosztukować ?

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności