Skocz do zawartości
Gość Marcinelllo

Problemy z alarmem w deszczowe dni !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinelllo

Witam Kolegów Forumowiczy, przejrzałem dziś bardzo wiele postów ale nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi na mój problem z Passatem a mianowicie :

Mamy piękne deszczowe dnia i chyba nie służą mojemu autku stojącemu pod chmurką, co jakiś czas włącza sie alarm (fabryczny), przez moment "wyje" klakson i mrugają kierukowskazy a po chwili w środku auta mrugają wszystkie lampki oświelenia wnętrza pojazdu, podejrzewam, że coś zamaka, tylko co i gdzie nie mam pojęcia, od czego zacząć co sprawdzać ??? Będę wdzięczny za jakiekolwiek instrukcje

Pozdrawiam

Marcinelllo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zapewne to co ja. Rozbieralem raz drzwi i jak złożyłem je spowrotem, to nie dalem na nowo uszczelnienia pod tą blachę, co jest przykrecana do drzwi na śruby "10"-tki. No i woda spływa po szybie i pod tą blachę pewnie leci. A co za tym idzie - powoduje zwieranie przewodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby artur

Mam to samo. Alarm wyje bez powodu a przy zamykaniu z pilota daje kilka dzwięków a nie jeden jak poprzednio. Jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli daje ci kilka dźwięków, to poczytaj w instrukcji, co taki kod dźwiękowy oznacza. Bo np: 3 "trąbnięcia" oznaczają uszkodzony czujnik alarmu w klapie bagażnika (nie sugeruj sie tym, co napisałem, ze to akurat bagażnik oznacza - pokazuję ci tylko zasadę sygnalizowania usterek przez alarm). :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinelllo

Witam Panowie,

Więc autko już sprawne, postanowiłem nie kombinować samemu i oddałem auto do firmy zajmującej sie elektroniką samochodową i alarmami, za jedyne 150 zł usunęli problem, rozebrali pół auta ale i tak okazało się, że problem tkwił pod siedzeniem kierowcy, zamoknięte styki na zasilaniu modułu komfortu, niedrożne odpływy z przedniej szyby pozwoliły dostać sie do wnętrza niewielkiej ilości wody i problem gotowy, więc jak by co zacznijcie poszukiwania usterek w waszych autach właśnie w tym miejscu, Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności