Skocz do zawartości
kkku

Śruby uchwytu obudowy klamki klapy b5 3b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos wie jak wyglądaj owe śruby. Szukalem troche na forum i na allegro i nic. Mechanik ktory mi wymienial klape urwal albo niedal jednej ze śrub przez co cała obudowa z prawej strony zaczyna odstawać. Czy są takie sruby do dostania lub czy ktos ma foty jak to powinno wygladać, schematy albo cos.

ps. osona ta na foto w czerwonym prostokącie

Pozdrawiam

klapa122345566.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sciagnij sobie tapicerke klapy i wszystko bedziesz mial jak na dloni, dokladnie nie pamietam ale ta listwa jest mocowana na 2 lub 4 nakretki szostki a sruby sa na stale w listwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem ze na 4 śrubach w tym ze u mnie jedej sruby brakuje jest dziura po niej i przez to odchodzi. Myslalem ze te struby jakos sie do tego montuje ale skoro mówisz ze na stałe to lipa.

Moze ma ktos jakis pomysl jak to zamontować inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos napewno da rade zrobi tylko pytanie jak wyglada otwor po tej srubie, czy jest jeszcze jakis gwint jak nie to czy jest mozliwos naciecia gwintu o wiekszej srednicy tak zeby dorobic szpilke z jednej strony z gwintem jak orginal a z drugiej wiekszej srednicy lub nie kombinowac tylko kupic uzywke w kolorze np. taką http://allegro.pl/listwa-klapy-vw-passat-b5-sedan-i1737851380.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem,tylko ja najpierw szukałem jak zdjąć całą listwę i nie znalazłem,bo sam demontaż stwarza problem.Więc poszedłem na nieco drastyczny acz udany sposób na zamocowanie owej listwy.Zdejmując lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej i przewiercenie otworów przez listwę i blachę bagażnika i zamontowanie na śruby.Lampki założone,listwa trzyma jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zaczela mi wychodzic rdza pod listwa (ta w ktorej sa lampki o tablicy rej. oraz zamek) tylnej klapy, wzialem się dzis za jej odkrecanie. Zdemontowalem tapicekę i namierzylem dwie sruby z nakretkami od listwy. Po odkreceniu nakretek , listwa nie chce tak latwo dac sie wyjac, by zyskac miejsce na przeczyszczenie rdzy. Czy tzreba cos jeszcze rozebrac, poodczepiac zeby swobodnie ją wyjac?

 

dzieki za wszelkie wskazowki

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności