Skocz do zawartości
r0mek

Kieszenie w tylnych drzwiach passat b3

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos czy do kieszeni w tylnych drzwiach dalo by rade zamontowac glosniki takie jak sa z przodu razem z obudowami, bo te w bagazniku 4x6 jakos cieniutko graja ;);)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tylnych drzwiach, nawet w kieszeniach, zawsze da się zamontować dodatkowe głośniki, tylko na pewno nie w obudowach z przednich drzwi. Po prostu nie będą pasowały obudowy.

Możesz tam zainstalować jakieś uniwersalne głośniki (co nie znaczy, że kiepskie), z tym, że musiałbyś pomyśleć w jaki sposób zaślepić częściowo tylne kieszenie (osłonić w nich głośniki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber25

witam

mam pytanie może ktoś wie czy tapicerka dolna drzwi tylnych w passacie b4 z fabrycznym miejscem na głośniki pasuje do passata b3, czy w ogóle tapicerka w b4 składa się z 2 części dolnej i górnej jak w passacie b3?

pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tam zainstalować jakieś uniwersalne głośniki (co nie znaczy, że kiepskie), z tym, że musiałbyś pomyśleć w jaki sposób zaślepić częściowo tylne kieszenie (osłonić w nich głośniki).

Własnie bede musial troche pomyslec. Myslalem ze da rade wlasnie wsadzic cos takiego jak z przodu ale wydaje mi sie ze ta obudowa moze byc za duza (za dluga) a z kolei zeby wsadzic tam jakis glosnik trzeba bedzie troche sie nameczyc. Wydaje mi sie ze jest tam doscc plytko. Jak bede mial chwile czasu zdjejme tapicerke i zajrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber25

kolego nie da się przedniej dolnej części tapicerki drzwi przerobić żeby pasowała w tylne drzwi bo nawet linie jej łączenia się nie zgodzą a jak przytniesz ją na długość tylnej to zostanie Ci dziura na brzegach chyba że planujesz połączyć tylny boczek z przednim tylko dolnym elementem wycinając i dopasowując go, ale technika jest bardzo pracochłonna i zabiera wiele czasu i zdrowia po za tym czasami efekt jest jaki jest... robiłem tak w golfie II więc wiem ile to pracy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody_86

właśnie, najlepiej byłoby wziąść z b4 tył z głośnikami ale nie wiadomo czy bedzie pasować?? juz sie kiedys nad tym zastanawiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas-29

Proponuję znależć na allegro , ja sobie na pewno zamówię.

Mam już przód.Pasował idealnie(trzeba tylko było nadciąć rogi górnej części)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności