Witam, z uwagi, że szukajka na forum nie znalazła takiego wątku, postanowiłem poruszyć nowy temat. Otóż panowie, czy ma ktoś jakąś rzetelną i potwierdzoną wiedzę na temat wymiany oleju w Haldex IV gen. w passacie B7? Na temat wcześniejszych generacji jest dość sporo, jednak te informacje też są różne i często sprzeczne.... Z tego co się zorientowałem IV generacja Haldexa nie ma już filtra wymienianego (wg etki i serwisu i innych źródeł) jak to było w poprzednich gen. Różne źródła