Witam posiadam passata b8 2015 z grudnia z skrzynia dsg . Podczas jazdy na autostradzie przy dodawaniu gazu i podczas jazdy z stała prędkością wydobywa się dziwne buczenie czasem pierdzenie delikatne dochodzące myślę że spod radia klimatronika może . Bardzo mnie to drażni . Może ktoś miał podobny problem proszę o wasze opinie i sugestie dzieki