Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Arek musiałby ogarnąć temat z tym kolesiem od kempingu i już byłaby połowa sukcesu:) ,takie sprawy jak grill i inne atrakcje to my jako miejscowi wzielibyśmy na siebie. Według mnie pole namiotowe z możliwością rozpalenia ogniska wieczorem i zaparkowania auta pod nosem byłoby idealnym rozwiązaniem. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

rzadko ostatnio odwiedzam forum, ale jakis zlocik w okolicy (north west) - to ja bardzo chetnie, bo pod ace cafe we wtorek nie daje rady, mam jakies 200mil. A'propos zlotu to zaproponowal bym The Peak District - koledzy z londynu maja ok 220 mil, a i forumowicze z polnocy tez nie maja daleko, takze moglibysmy sie spotkac w przyslowiowej 'polowie drogi'. Jezeli chodzi o Peak District, to jest tam duzo fajnych miejsc do zobaczenia, chociazby B29 Flying Fortress rozbity w 1948 roku na zboczu jednej z gor, itp. Zjezdzilem tam cala okolice rowerkiem :))

Blackpool - zadna rewelka.

Pozdro dla wszystkich!!

Edytowane przez Loxo
blad ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z kilkoma osobami doszlismy do wniosku, ze Cumbria to jednak za daleko. 200mil chetnie moze i nawet z noclegiem. Ale najlepiej niech reszta sie tez wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem daleko takie piękne miejsce nie często zobaczysz ;):) jeśli byście chcieli tu przyjechać myślę ze bez problemu dało by rade zorganizować za free pole namiotowe :) do tego jakiś grill piwko moze jakiś paintball może kręgle ;) he albo gokarty :) pozdro Arek

a tu parę fotek miejsca które wam proponuje ;)

- http://images.google.com/images?q=howtown%20hotel&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi

 

IIIIIII

- http://images.google.com/images?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&um=1&sa=1&q=ullswater&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&aq=f&oq=

Edytowane przez arekmalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko podziekowac za mile przywitanie w grupie i jeszcze raz (sorki ze nie wiem kogo jest ten Passek) ale BIG RESPECT za te fele. Ile to zajmuje zeby je tak wypucowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak na spocie walnac piwko czy dwa i miec "drivera" ktory pod drzwi odstawi ;)

Dziekuje za mile spotkanie i mam nadzieje, na kolejne gawedy calkiem niebawem.

Milo mi bylo poznac "swieze" osoby jak i spotkac lokalnych "wyjadaczy" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki ze nie wiem kogo
Omni81 - znany jako Grześ ;)

p.s. no fela kozak; pete's passion passat kryje się za felami grzesia (swoją drogą widziałem jak na nie patrzy - więc uważaj, by nie pojawiły się na e'bayu :D )

 

;):padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

(sorki ze nie wiem kogo jest ten Passek) ale BIG RESPECT za te fele. Ile to zajmuje zeby je tak wypucowac ??

To tylko moje male malenstwo kolego ale dzieki za mile slowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :D byłem szybszy :D:ok:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omni81 - znany jako Grześ

dzieki zakodowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z lake district jest świetny juz dawno chcialem tam jechać z eqipą.

Ale musialbym wiedziec kiedy z duzym wyprzedzeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie macie.Ja niestety sie nie pisze na zjazd poniewaz na ta chwile jestem bez mobilka.Pozdrawiam i milej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jestem za Pobsu rano w sobote tu http://www.burns-farm.co.uk/pageController.php zwiedzanko i grilik ,zobacz sam .:P

Pomysł ze zlotem w Cumbrii umarł śmiercią naturalną(niestety:(),chyba że ktoś by się tu wybierał to dajcie znać,ugościmy Was jak należy:drinks::gathering::crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za fele tam sie skroily co ??????????

jakies takie wypolerowane co nie , he he.

wiecie co ja bym sie wybral gdzies pod jakis namiot chetnie , zabiwakowal ze jedna noc (mnimum) , i tak jak tam wilqu pisal jakis grilek itd, bardzo chetnie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz tak wszyscy podzucaja pomysly to co wy na to : GTI International

http://www.autometrix.co.uk/gti09/index.htm

 

wjazd moze i kosztuje 45£ :( od lebka ale 3 dni zabawy :D:D:D:D:D

Mozna by polaczyc te 2 imprezy. Jako grupa mozemy zabukowac pole dla nas i rozkoszowac sie pogawedkami do samego rana, z browarem wsrod namiotow.

 

Jesli nie to szukam chetnych bo ja jade.

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za ( i żona również, chociaż jeszcze o tym nie wie). mieszkamy w północnej Walii. Ładne tereny są również w Snowdonii ( ode mnie ok.60 mil na południe). Cumbria też mi pasuje, tylko jest kwestia kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie macie.Ja niestety sie nie pisze na zjazd poniewaz na ta chwile jestem bez mobilka.Pozdrawiam i milej zabawy.

kol jak wezmiesz te dwie kolezanki z awatara to ja po Ciebie przyjade chociazby do szkocji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart254

witam :)

30/06/09 w Ace Caffe tymbardziej ze mam do Londynu jakies 50mil

Z checia pokazalbym sie i poznal nowych ludzi. :)

jezeli moze mi ktos podac do ktorej godziny tam jestescie???

pozdrwawiam wszystkich uzytkownikow vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności