Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

mogę zaproponować kilka fajnych miejsc ale one są 400 km na północ od Londynu:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapodaj.Paski powinny dojechac chyba co?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym pewnie nie było by problemu,gorzej z czasem i chęciami,wiesz jak to jest,wyskoczyć na parę godzin gdzies niedaleko to nie ma problemu ale gdzieś dalej to trzeba organizować nocleg itd,itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, ze moglbym dzis zajrzec, ale ... jesli zabralby mnie ktos z Greenford, bo troche nie mam czym jechac :cool:

Nr tel zostawiam(tymczasowo) jakby ktos mial miejsce ;)

07...

 

To ja juz dziekuje, bo najprawdopodobniej OPIEKUN mnie zabierze :D

Edytowane przez brellone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę zaproponować kilka fajnych miejsc ale one są 400 km na północ od Londynu

 

OOOoo jak najbardziej by mi taka lokacja odpowiadala,Wieksze prawdopodobienstwo pojawiania sie.POazdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możeby tak coroczny ogólnoUK zorganizować w tym roku właśnie na północy? było by dużo chętnych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 60% moglibysmy(ja + Pani) sie pojawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w lipcu i nie 26/27 bo sa GTI Inter. to ja bede napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna bylo by sie zorganizowac. Tylko jak juz jechac taki kawal drogi to moze zostac na weekend w B&B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak juz jechac taki kawal drogi to moze zostac na weekend w B&B ?

 

Ja to myslalem, ze tylko na takiej zasadzie,bo milo bedzie jechac taki kawal wspolnie, ale chyba na miejscu wypadaloby spedzic wiecej czasu niz na jezdzie w obie strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B&B albo jakieś pole namiotowe(ma być ładne lato w tym roku),jest u nas kilka świetnych miejsc gdzie można coś zorganizować. Jakby co to mogę się rozejrzeć za jakąś miejscówką. Arekmalisz pracuje w hotelu to może załatwić coś za pół ceny :D. Wygooglujcie sobie Lakes District lub Cumbria,może akurat uda mi się Was przekonać do przyjazdu do nas:) PozdraVWiam

lakedistrict14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie to jest, piekne mijsce (Cumbria) Mialem kilka razy okazje jechac tam ale dalem ciala, teraz troche zaluje. Ja jestem za. Gdyby mozna bylo cos zalatwic z tym noclegiem to by ulatwilo nam zycie :) A miejsc na grilla bedzie ?? ;) Jak zwykle trzeba poczekac na uwagi innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,skoro jest zielone swiatło od Ciebie to mogę się rozejrzeć,popytać tu i tam. Miejsc na grilla jest bardzo dużo,nie ma z tym problemu a jeżeli chodzi o nocleg to musisz popytać innych co by ich interesowało b&b czy namioty ew. camping,kwestia dogadania. Proponuję zrobić sondę komu by pasowało przyjechać tu na dwa dni i taki kawał,jezeli bedzie to większa grupa to zaczne coś organizować inaczej nie chce Wam mieszac w planach i "trzepać piany" na darmo. Pozdrawiam serdecznie "szefie":)

 

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

 

jeżeli o chęci to ja je mam,po prostu kolejne wyzwanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kempingu to znam pewnego pana który jak się go ładnie poprosi użyczył by nam ziemi :) pod namioty :) jeśli chodzi o noclegi to Howtown Hotel Stary hotel ale nie drogi :) co do mojego hotelu Leeming House mogę załatwić tylko 6 osoba zniżki na więcej nie pozwala mi menager :(:( a mi by BLACKPOOL PASOWAL :) i kazdy ma blisko :) okolo 2 godz drogi odemnie no i mniej wiecej 2.5 z londynu :) co w yna BLACKPOOL na WEEKEND :) a dodam ze mozna znalesc noclegi B&B za 30 funtów ;) pozdro AREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat Blackpool to akurat sie wypowiem bo bylem i jak mam byc szczery to KIBEL STRASZNY i moim skromnym zdaniem calkowita strata czasu nawet park rozrywki szalu nie robi zeby nie powiedziec ze jest nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Plastki zawsze szczery... :) Ja osobiscie jestem za Cumbria. Ale jak wiadomo, checi a z czasem i czasami z funduszami moze byc roznie, a u kazdego jest przeceiz inaczej. Nie musi byc to przeciez od razu 40 osob. Mozna sie przejechac na kilka samochodow. Zrobic sobie po prostu nawet maly wypadzik na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna sprawa z Londynu do Blackpool w 2,5 godziny tzn. ze co Londyn jedzie bana czy moze cos sie na mapie zmienilo, nie to ze nie mozliwe ale czasy podawajmy sobie realne zeby potem nie bylo zdziwienia ze to mialo byc 2-wie a sa 4 godziny. Nie kazdy bedzie zapierdziulal nie ktorzy juz maja pkt:D, nie ktorzy prawko mieli zabrane:D, no i do tego to nie ma byc rajd "do" tylko zlot "w" :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę tak:

- Wypad w sobotę - ognicho (namioty jak dla mnie lepsza sprawa -widok lakiego rozbijającego namiot - bezcenne :rotfl: ) - kiełbaski - mały melanż ;) - pobudka - powitanie w Niedzielę osób na jeden dzień - śniadanko - jakaś atrakcja - popołudniowo/wieczorny powrót do domów.

 

Jeśli były by osoby nie mogące zostać na 2 dni - przyjazd w Sobotę bądź w Niedzielę ;) (a nóż ktoś również i na 2 dni by się skusił ;) ). Ja piszę od razu, że byłbym chętny na Sobotę i NIedzielę; i myślę, że nie ma co robić sondy, bo okaże się to w drodze kto i na ile.

 

Najważniejsze jest miejsce - jeśli macie miejscówkę - jak pisałem - wrzućcie krótki opis co i jak (tym sposobem wpadliśmy na WW) i odrazu będzie widać co spasuje wszystkim.

Czas płynie szybko, więdz do dzieła; później 7 dniowa ankieta odn. terminu, i zostanie tylko zrobić listę kto na 2, a kto na 1 dzień :hurra: i po wszystkim,

;) pozdrawiam, pobs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie soboty nie pasuja, za to niedziela i poniedzialek, nawet wtorek. Wiem, wiem, poniedzialek i wtorek odpada :P

Moge zrobic sobie sobote wolna, ALE musialbym wiedziec o ktorej godz w sobote mielibysmy wyjezdzac, bo moge zrobic w nocy z piatku na sobote to co mam do zrobienia w sobote, tylko nie bedzie mialo sensu dla mnie wstawac po 4 godz snu i jechac gdzies prawie kawal drogi.

Ustalcie o ktorej wyjazd z LondynA, a zobacze czy dam rade, a nie ukrywam ze chcielibysmy jechac i to na dwa dni, najlepiej bez namiotu ;) czyli B&B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobbie male OT

 

Takiego ozywienia na forum to juz dawno nie bylo :D

Dziekuje z uwage i prosze kontynlowac temat :D

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności