Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, wokerr napisał:

chodzi o 1 LB ?

Tak, dla 1LB i po VIN i roczniku wychodzi tarcza 282mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jihad napisał:

Tak, dla 1LB i po VIN i roczniku wychodzi tarcza 282mm.

Dzięki za pomoc czy mogą być takie 282.5 do mojego paska u mnie nie ma czujników zużycia klocków?

http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-vw-passat-b5-master-sport282-5-i5013365707.html?reco_id=14c24791-ce33-11e7-aeeb-6c3be5bbd028&ars_rule_id=201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

282 czy 282,5 to te same tarcze. Jeśli nie masz wiązki do czujników to nie podłączysz ich i tyle, można te kabelki poucinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tarczach i klockach MS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z MS dobre są tylko górne wahacze. :P

 

Żarcik, ale z hamulców kupuję zwykle TRW. MS miałem kiedyś klocki (takie czerwone) i piszczały jak szalone. Wyrzuciłem je. Może trafiły mi się takie, ale drugi raz nie założę. A z wahaczy byłem zadowolony w audi i parę dni temu kupiłem znowu MS do passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jaki budżet takie tarcze muszę kupić do 200zł. Tydzień temu kupiłem cały kpl.wachaczy Skv zobaczymy ile pociągną,myślałem nad wachaczami Ms ale wybrałem Skv.

Wiesz co ja rok temu kupiłem Tarcze na tył ROTINGER & STEINHOF szczerze to tez piszczą to trochę mnie wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie sie moze jaki jest rozmiar tarcz w pasku 1.8 125km, 1998r, oraz jaki rodzaj zaciskow byl tam montowany? Grzebie po temacie ale pogubilem sie strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 282mm przód i 245 mm standard chyba na tył.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  zostałem niedawno użytkownikiem Passata :). (sprowadziłem ze Szwecji). Czas na naprawy i wymianę różnych podzespołów. Tarcze +klocki przód do wymiany. Prosiłbym o wymiary po nr Vin. WVWZZZ3BZ5E044992. Przeglądając różne oferty ATE, TEXTAR, ZIMMERMANN, które najlepiej pasowałyby do 1.8t?
Poniżej zdjęcie jednej z tarcz :D Pozdrawiam.  (Idę dalej kopać forum na temat wody w passacie, bo już widzę,że jest z tyłu wiadro od pasażera:)

DSC_0016.thumb.JPG.b683e6192fab5b26ef940eed74f12864.JPG

Edytowane przez wodzyniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pilnie pomocy jakie mają być konkretnie wymiary tarcz do mojego Passata bo kupiłem 280x22 i mechanik mi mówi że mogą być za małe ? vin WVWZZZ3BZWD211450 z góry dzięki wielki za szybką pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według VIN masz 282,5 mm czyli jeśli kupiłeś komplet z klockami to klocki również nie będą pasować.

Edytowane przez mkpol
Nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio piszemy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawdziło się i nie pasują na pewno klocki jak i tarcze dzięki wielkie za szybką odpowiedź z rana będę szukać odpowiednich. A jeszcze jedno nie wiesz do jakiego modelu będą te tarcze oraz klocki do słabszego 90 kw czy benzyna? Bo będę musiał je opchnac bo kupiłem przez internet ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak kupiłeś przez internet to oddaj i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do zwrotu potrzebny będzie paragon którego jestem przekonany że nie było więc na pewno zrobią problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Chcę wymienić tarcze z przodu. Zacisk Lucas C-54 do którego ponoć pasują tylko tarcze 280. Niespodzianka zamontowane stare 288. Możliwe? Więc jakie zamontować? vin - WVWZZZ3BZYE202736

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie według VIN 280mm, jeżeli jest 288 to znaczy, że zmienił ktoś jarzma i zacisk więc lepiej zostać już przy tym 288 ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności