Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy mam czujniki zużycia czy nie, rezebrałem koła i cyknełem fotke czy to tutaj widać?

 

111vc.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

222ws.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam czujniki zużycia czy nie, rezebrałem koła i cyknełem fotke czy to tutaj widać?

Zaznaczyłem kabelek od czujnika. :)

cqs1300871570x.jpg

 

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------

 

I ja bym poprosił o rozmiary na przód i tył do Passata B5 2000r.

WVWZZZ3BZYE259750

288x25 mm przód

245x10 mm tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki GURAL

o czyli w takim razie jeśli czujniki nie pokazują mi konieczności wymiany to po co będę szalał i je wymieniał, wymienie chyba same tarcze, a wiecie od ilu mm trzeba już wymieniać klocek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki GURAL

o czyli w takim razie jeśli czujniki nie pokazują mi konieczności wymiany to po co będę szalał i je wymieniał, wymienie chyba same tarcze, a wiecie od ilu mm trzeba już wymieniać klocek?

Jak już zakładasz nowe tarcze to daj też nowe klocki. A minimum grubości okładziny na klocku to 1,5 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o sprawdzenie tarcz do autka:

 

WVWZZZ3BZYE259750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Prosiłbym o sprawdzenie tarcz do autka:

 

WVWZZZ3BZYE259750

Przód 288x25 mm

Tył 245x10 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GURAL.

 

Bo dziś dzwoniłem po sklepach i mi wciskali 282,5, że to one są do mojego passata po nr. vin.

Jeszcze jedno pytanko czy te by pasowały do mojego??

http://moto.allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-tyl-audi-a6-passat-superb-i1520329623.html

Bo nie spotkałem się żeby tył był nacinany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód 288x25 mm

Tył 245x10 mm

Czesc , moze i mi pomozesz z wymiarami tarcz na przod ? ,kupilem paska i po jakims czasie zaczelo mi trzec w prawym kole przy skrecie w prawo i jednoczesnym hamowaniu , okazalo sie ze ten debil przede mna wymienil tarcze ale tylko lewa !!! jest nowka a prawa to zlom !! i teraz nie wiem jaka dokupic , ludzie w sklepie patrza jak na debila , no ale przeciez jedna jest prawie nowa wiec nie kupie dwoch moj vin WVWZZZ3BZ4P200529 , DZIEKI ZA POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc , moze i mi pomozesz z wymiarami tarcz na przod ? ,kupilem paska i po jakims czasie zaczelo mi trzec w prawym kole przy skrecie w prawo i jednoczesnym hamowaniu , okazalo sie ze ten debil przede mna wymienil tarcze ale tylko lewa !!! jest nowka a prawa to zlom !! i teraz nie wiem jaka dokupic , ludzie w sklepie patrza jak na debila , no ale przeciez jedna jest prawie nowa wiec nie kupie dwoch moj vin WVWZZZ3BZ4P200529 , DZIEKI ZA POMOC

Standard w B5 FL, 288x25 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem ale lepiej 2 razy zapytac czasami , dzieki GURAL , twoj awatar to chyba z jakies bajki ? - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twoj awatar to chyba z jakies bajki ?

No co Ty, real foto. ;)

 

PS

Chyba tak, ale nie oglądałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientował ktoś się może ile kosztuje wymiana tarcz i klocków (przód + tył) w Passacie 3B5? Mi gościu powiedział za przód 100zł + 120zł za tył. Co myślicie o takiej cenie wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi wymieniali za przód+tył+wymiana płynu i odpowietrzenie 180zł, zadzwonili za 1h że samochód do odebrania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja również stoję przed wyborem tarcz i klocków na przód i tył,ale nie wiem jaki jest u mnie rozmiar tarcz, oraz typ zacisków-auto jak w podpisie,VIN WVWZZZ3BZWP406891,kod z wlepy 1LB.Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji też prosiłbym o pomoc ,chodzi o wymiany tarcz tył.

VIN-- WVWZZZ3BZVE004770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wymiary tarcz w szczególności przód, a przy okazji tył.

VIN: WVWZZZ3BZXP410608

 

Czy dobrze rozumiem, iż powinno się czytać z ETKI w nastepujący sposób:

 

tarczeprzod.jpg

>>3B-X-124107 = >>postawione przed liczbą oznacza, że część stosowana była do tego nr nadwozia

3B-X-124108>> = >>postawione za liczbą oznacza, że część stosowana była od tego nr nadwozia

 

Czy mam rację, iż w moim AFN powinny znajdować się z przodu tarcze o wymiarach 288x25/112 wentylowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mam rację, iż w moim AFN powinny znajdować się z przodu tarcze o wymiarach 288x25/112 wentylowane?

Tak

a przy okazji tył.

245x10 mm

Przy okazji też prosiłbym o pomoc ,chodzi o wymiany tarcz tył.

245x10 mm

Witam.Ja również stoję przed wyborem tarcz i klocków na przód i tył,ale nie wiem jaki jest u mnie rozmiar tarcz, oraz typ zacisków-auto jak w podpisie,VIN WVWZZZ3BZWP406891,kod z wlepy 1LB.Pozdr.

Przód

282,5x25 mm ATE

Tył

245x10 mm LUCAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Potrzebuję pomocy jakie tarcze mam dobrać do mojego autka nr vin WVWZZZ3BZWP236001 z góry dziekuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności